як перевірити ілюстрації страхування життя

Коли ви плануєте почати План страхування життя, звичайною частиною процесу є те, що консультант зі страхування життя або сайт, який ви використовуєте надасть вам “ілюстрація” від компанії зі страхування життя. Це дозволить встановити кришку вбік деталі (наприклад, суму покриття, на який подається заявка і додаткові функції, включені в страховий план доходів або страхування життя) і також буде містити ваші особисті дані (наприклад, ім’я, дата народження і т.д.). Тут є кілька моментів, щоб перевірити, щоб переконатися, що ви повною мірою зрозуміти ваші ілюстрації.

По-перше, важливо, щоб перевірити, що ваші особисті дані є точними. Наприклад дуже важливо, щоб перевірити, що ваша дата народження і куріння є правильними (особливо, оскільки це може істотно вплинути на вартість страхування життя).

Наступним пунктом, щоб перевірити це кількість життя страхового покриття, яка застосовується для. Це показує, як сума, яку компанія зі страхування життя буде створення – так, очевидно, це важливо, щоб перевірити, теж.

Іншим аспектом є будь-яке додаткове обладнання, які включені в ваш план. Наприклад, якщо ви вирішили додати “страхові майбутнього”, щоб ваше плану, він повинен бути виділений в лапки (“майбутні страхові” є варіант, при якому, за додаткову плату, ви можете вибрати для збільшення вашого життя страхової суми у майбутньому, не маючи надати додаткову інформацію здоров’ю). Або, якщо ви зробили вибір, щоб додати варіант, як травма страхування страхування життя, це було б занадто показано. Також вартість будь-яких додаткових послуг, які були додані до вашого плану має бути показано – так що ви зможете легко переглянути вартість цих.

Це також гарна ідея, щоб перевірити, чи правильно життя страхова сума буде збільшуватися з урахуванням інфляції (іноді званий “ІПЦ опції”). Як правило, це опція дозволяє вибрати, – і це важливо знати, чи дійсно ваша політика включає в себе це. Деякі інші політики мають бути враховані як дохід від страхової діяльності, додаючи додаткове покриття та інші при розгляді ілюстрації.
Деякі з інших пунктів для перевірки при розгляді галузі страхування життя ілюстрації є:

На ваші ілюстрації, типу премії, які ви буде показано (це, ймовірно, буде описаний як “ступінчастий” або “ставка за віком” або “рівня” преміум). Це важливо знати, які у вас є – і зрозуміти, що це означає. Чому? Причина в тому, що тип у вас є премія буде мати величезне значення в довгостроковій перспективі вартість вашого страхування життя. Коротше кажучи, якщо ви хочете, щоб ваші страхування життя на тривалий термін (наприклад, 10 років і більше), яка знаходиться на іншій шкалою доходів страхових ви, мабуть, хочете, щоб розглянути рівень премії – в той час, якщо ви шукаєте більш короткий термін, то кришка ступив премії, ймовірно, найкращий варіант. Через різницю це може зробити, щоб сума, яку ви платите за довгострокове страхування життя, типу премії у вас є життєво важливо чітко розуміти.

Другим моментом, щоб перевірити, чи є премія по страхуванню життя у вас є гарантований. Деякі премій – а інші ні, що означає, що страховик може змінити їх у майбутньому, якщо вони того бажають. Особливо, якщо ви хочете мати рівень премії, це дуже важливо, що страховик гарантує премії і не може змінити його – в іншому випадку ви пропустіть довго упевненістю вартості термін, який рівнем страхування життя премії передбачається забезпечити.