як пенсіонер може генерувати грошові кошти від їх власного капіталу і поліс страхування життя

Нью-Йорк Нью-Йорк, вересень 2008 року. Літня тепер офіційно знову і холодну зиму б завдати нам візит найближчим часом. Ті, літніх людей, які можуть собі це дозволити піде і провести опалювальний сезон у сонячній Флориді, Неваді і гарячої пустелі Арізони.
У зв’язку з останніми подіями в ринку нерухомості, багато старших власників будинку шукати далеко, щоб отримати готівку зі своїх будинків і поліси страхування життя. Тепер ми всі знаємо, що федеральний уряд втрутився в ці вихідні, щоб розмістити Fannie Mae і Freddie Mac під федеральних годинник. Однак, як і будь-яке таке широке дія буде стільки чуток, оскільки є факти.

Хоча деякі з власників будинку можете поставити їх фінансування та операції з нерухомістю на утримання, здається, що там буде дуже мало безпосереднього впливу на споживача. Ставки за традиційною фіксованою папери агентство може опуститися трохи, але це дію казначейства більше про що лежить в основі фінансових операцій цих компаній, ніж 2 йдеться про практику споживчого кредитування. Умови державного втручання передбачають, що Fannie і Freddie повинні почати скорочення загального розміру їх кредитних портфелів за ставкою 10% рік починаючи з 2010 року, поки вони не приблизно 1/3 від їх нинішнього розміру. це означає, що обидві компанії повинні обмежити швидкість їх нових бізнес, який приходить у двері, оскільки вони дозволяють кредити стоку.

які варіанти пенсіонер мати для того, щоб забезпечити їх вихід на пенсію і отримати готівку?

Зворотній іпотека – зворотна іпотека являє собою особливий вид іпотечного кредиту, що дозволяє домовласникові перетворення частини капіталу в його або її будинку в готівкові гроші. Капітал накопичені за роки іпотечні платежі можуть бути виплачені до вас. Але на відміну від традиційного будинку справедливості кредиту або другою іпотеки, що не погашення не потрібно, поки позичальник (и) більше не використовують в якості свого основного місця проживання. Зворотній іпотека HUD забезпечує ці переваги, і це федерально застрахованих осіб, а.

Головна справедливості кредиту – кредит власного капіталу або кредитної лінії дозволяє брати гроші, за рахунок власних вашого будинку в якості застави.
Життя поселення – або також відомий як старший врегулювання є продаж існуючого поліса страхування життя для одноразової грошової готівки
Капітал ключ – домовласники отримують до 15% від їх власного капіталу в грошовій формі. Всі вони дають 50% від майбутнього курсу будинку.

З усіх перерахованих вище варіантів я знайшов ключ Капітал можливість бути найбільш вигідним для пенсіонера.
Основні опції Капітал пропонує кваліфіковане власників від 65 до 85 реальний варіант нерухомості, який платить готівкою сьогодні в обмін на частку у майбутній оцінці житлової та комерційної нерухомості.

Капітал Ключові реальний варіант нерухомості не кредит. Там немає щомісячних платежів або пені. Власник будинку зберегти свої існуючі акції, а банк взяти на себе ризик, вважаючи, що гроші вона виплатила власникові будинку сьогодні будуть відшкодовані в ході майбутньої довгострокової зростання вартості нерухомості. Зробивши цей ключовий ризик капіталу опція дозволяє клієнтам обміняти Можливість здачі нерухомості вдячність в майбутньому для впевненості в готівки сьогодні.
Головна акцій клавіша забезпечує розумної альтернативи власного капіталу, кредитів і зворотної іпотеки. Замість грошей кредитування домовласників, справедливості Основні опції інвестує в майбутнє вартість їхнього будинку. Власник будинку, отримає одноразову виплату, на основі, зокрема, про те, як багато домовласників приймають участь, а в обмін на це вони робити будь-які майбутні вдячність з банком.
Якщо один домовласник бере участь, справедливості Ключові параметр звичайно платить 10% до 15% від поточного значення Сьогодні власності, і рівномірно ділить майбутнє задоволення у зв’язку з клієнтом.

Якщо є два кваліфікованих домовласників, і обидва вирішили брати участь, вони, як правило, збирають 20% до 30% від поточної вартості майна зараз, і опції Капітал ключ буде отримувати 100% від будь-яких майбутніх вдячність.
В обох випадках домовласникам зберегти свої існуючі акції. Тільки Частка участі ключових є майбутнє зростання вартості нерухомості, якщо такі є, з моменту опція купується.