як отримати справедливе врегулювання страхових

Стихійні лиха, такі як пожежі, урагани, смерчі і повені були зробити заголовки. Ми бачили сотні будинків йти у вогні у південній Каліфорнії, тисячі будинків, постраждалим від ураганів і торнадо в Техасі і на півдні, і ще тисячі затоплені могутній Міссісіпі та інших річок опухлі. Ці катастрофи грають самих себе з знову і знову. Можуть змінитися, але історія та ж: несамовита спустошення.

У той час як лісові пожежі, катастрофічних бур і повеней викликають значної шкоди, будинків країни регулярно пошкоджені менш зловісними силами: м’ячі, які розбивають вікна, плита пожеж диму є причиною збитку; вибух пошкодження труб стіни, підлоги, і меблі. Інші регулярні домовласників страхування претензій включають пожежа, крадіжка, вандалізм, цвіль, граду, пошкодження водою та багато іншого. По всій країні, домовласники файл регулярно страхові виплати, навіть у відсутність катастрофи.

Неважливо, що завдало збитків вашого будинку, якщо вона поширюється на страховий поліс, ви можете бути спокійні, знаючи, що він буде дбати – або чи не так? Страхові компанії є підприємства, які потрібні, щоб отримати прибуток, щоб вижити. Частина цього прибутку приходить від премій, а інша частина надходить з мінімізації страхових збитків.

Один із шляхів мінімізації страхових збитків є обмеження, що вони покриють. Наприклад, компанії по страхуванню життя, швидше за все, заперечувати поліс страхування життя на 98-річний курець з емфіземою. Зрештою, це було б невиправданим ризиком і погані інвестиції, малоймовірно, щоб отримувати прибуток.

Інший спосіб звести до мінімуму збитки від страхової діяльності є недооцінюють шкоду або не помітити потенційні втрати. Наприклад, якщо ваш будинок був пограбований, страхова компанія може недооцінювати своє майно або не запропонує вам перерахувати всі вкрадено. Насправді, це ваша відповідальність за документування втрат, що не регулювальника.

Якщо вам необхідно подати в страхову компанію, майте на увазі, що, хоча Настроювач є досить хорошою людиною, він також є представником страхової компанії, який повинен мінімізувати збитки компанії.

У вас є кілька варіантів, щоб переконатися, що ваші інтереси будуть захищені. По-перше, провести ретельну інвентаризацію будинку. Ви повинні зробити це раніше, ніж ваш будинок пошкоджений, якщо це можливо. Перейти номер через кімнату і документ все. Зробити розлогі записи, фотографії і відео. Під час вашого інвентарю, відзначити цінні предмети, такі як твори мистецтва, ювелірні вироби, хутра та колекції монет. Вони часто мають низькі межі страхування. Якщо у вас є такі цінності, придбати страховий вершника, щоб переконатися, що ви належним чином застрахований.

Далі, отримати організовані, тому що ви будете мати тонн документи, пов’язані з вашою заявкою. Використовуйте розширюваної папку відслідковувати все, включаючи надходження, ремонтної кошторису, документація, нотатки і форм.

Зробіть свою домашню роботу і читати ваш страховий поліс. Подивіться умови, які ви не розумієте. Крім того, відвідати ваш офіс держав страхування і дізнатися про правила у вашому штаті. Ви можете мати конкретні права, які не прописані в страховому полісі.

Бути напористою і активною. Коли регулятор відвідує ваш будинок, вказують на ушкодження і попросити його шукати приховані пошкодження. Переконайтеся, що регулятор робить ретельний огляд. Якщо це можливо, сторонньому підряднику, як дах інспектор (якщо вам потрібні ремонт даху), наст. Підрядник буде в змозі вказати на пошкодження, яке страхової регулятор, можливо, не вказано інше.

Залежно від масштабів пошкодження вашого будинку, ви можете найняти громадський регулятор страхового представляти Ваші інтереси. Крім того, ви могли б розглянути “зроби сам” страхових претензій комплекту, щоб краще озброїти себе для страхових претензій битви попереду.