як отримати самі низькі ціни на авто страхові компанії

У вересні один з найбільших страховиків у Великобританії автомобіль оголосили, що вони очікують автомобільних премій страхування рости на 10-20% протягом наступних дванадцяти місяців. Є багато причин для зростання – дурень Motley звинувачує повені, в якості ілюстрації, а охоплення страхування адмірал говорить, що зростання пояснюється тим, що премії були штучно підтримуються низьким за останні кілька років. Інформація має багато водіїв Великобританії пошуку дешевше автомобільного страхування премій, ніж вони платять в даний час.

Ви вважаєте, що знайти найбільш економічно ефективним автомобільної фірми страхування може бути легкою справою, але є додаткові, ніж просто перевірка цін у будь-якому відношенні підприємств і кажу вам “X страховою компанією буде застрахувати свій автомобіль для менш”. Справа в тому, що автостраховиків охопити надто багато змінних при розробці їх котирування по будь-яким підзвітними радником, щоб ви знали, що точка чистого нікого компанії є “найбільш економічно ефективним” страхового покриття фірми у Великобританії. Ми, однак, дозволить вам знати, кращий спосіб відкрити для себе кращий автомобіль страхування можливості від вашої конкретної ситуації. Ось деякі ідеї, які можуть допомогти вам знайти одна з найбільш економічних авто кришку.

– Пошук онлайн одне з кращих і найбільш економічно ефективні кришку.

Он-лайн пошук сайтів страхування означає, що ви можете запросити цитати з багатьох різних страховиків використанням однакової інформацією. Перевірка сайтів варто порівнянності дасть Вам основи для порівняння, але це треба дивитися повз порівнянності сайтів. Пам’ятайте, що багато страховиків, як правило, не представлені на більшості сайтів порівнянності, так що ви можете втратити на дешевші тарифи у випадку, якщо ви тільки подивіться в Інтернеті.

– Подивіться на нетрадиційних і нових страховиків для однієї з кращих цін.

У недавньому експерименті, один з більше сайтів порівняння шукали 33 страхові компанії, використовуючи різні загрози профілів. Які ж підсумки? Новіше страховиків і фірм, не найкращі відома за надання автомобільного страхування наполегливо вийшов серед багатьох найбільш економічно ефективним премій, з маркуванням & Spencer виходить на перше місце в списку з найменш дорогих страховиків послідовно. Тим не менш, вони попередили, з усіма змінними, які використовуються в автомобільній страхові фірми, ваші результати можуть бути різними.

– Переконайтеся, що ви Подбайте про свою безпеку і низької вартості будь-якого Знижки за Програмою Лояльності ви разом з вашим справжнім страховиком до уваги при порівнянні страховиками премій quotes.Many забезпечити пільги для проживаючих разом з ними, особливо у випадку, якщо ви розглядають можливість переходу компаній. Переконайтеся, що розраховувати зменшується в надлишку і безпечної знижки водія, коли ви розглядаєте зміни ціни автомобіля страхові компанії.

– Не бійтеся торгуватися. Всякий раз, коли ви відправите свою інформацію на ряд авто страхових компаній для цитати, ви можете мати на озброєнні боєприпасів ви повинні отримати найкраще справу можливо. У разі, якщо ви раді з вашої поточної страховика, проте отримали більш низьку цитату в іншому місці, ви, можливо, виявите, що вони зручні, щоб дати вам зниження плати для підтримки вашого бізнесу. Кільця їх, і нехай вони знають, що ви просто любите їх обслуговуванням, але ти повинен був цитований менше преміум іншою компанією і запитати, якщо вони будуть відповідати його. Будьте конкретні. Ви можете бути шоковані, щоб шукати, як багато вони коштують вашого бізнесу. І якщо вони цього не роблять – ви отримали, що більш низькі цитати, чи не так?