як отримати низькі ціни на страхування автомобілів в штаті Айова

Чи знаєте ви, що якщо у вас бездоганний послужний водіння і якщо у вас є достатні фінансові кошти для оплати медичних витрат і матеріальної шкоди у разі аварії, що ви не повинні купити страхування автомобіля в штаті Айова?

Але перш ніж сісти за кермо в Айові без страхування автомобіля, які потрібно мати на увазі, що наявність фінансових ресурсів для оплати за нещасний випадок з власної кишені, може бути неможливо для більшості людей. Ось чому більшість жителів Айови вирішить придбати страхування автомобіля.

Крім того, якщо ваш автомобіль фінансується то ваш кредитор зажадає, що ви купуєте страхування автомобіля.

Так що – незважаючи на те, що технічно Айові не вимагає більшу частину своїх драйверів для проведення страхування автомобіля, сутність полягає в тому, що переважна більшість водіїв все ще намагаються отримати кращі ціни на страхування автомобіля в штаті Айова.

На щастя, є кілька варіантів, доступних до Айови драйверів, які можуть допомогти, щоб зберегти вартість їх низької страхування автомобілів.

Одна з найбільших визначальними факторами для того, скільки ви будете платити за страхування автомобіля є власний рекорд водіння. Якщо ви хочете мати і тримати низькі ставки страхування автомобіля неможливо, то ви повинні мати судимості водіння. Ні швидкості роботи або інших рухомих порушень. І, безумовно, не засуджених за водіння в нетверезому вигляді (DUI) або кермом у стані сп’яніння (ДВ).

DUI або дви на запис викличе серйозний стрибок у вартості страхування автомобіля, а друга судимість за злочини, або надішлемо вам битися за високого ризику страхування автомобіля (якщо ви навіть можете отримати його) за ціною, яка буде стукати ваші шкарпетки.

Драйвера у віці до 25 років вважаються погані ризики та їх страхування значно більше, ніж те, що хороший водій більше 25 будете платити. Якщо можливо молоді водії повинні залишатися в школі і підтримувати принаймні “B” середній бал. Це буде заробляти їм 5% хорошу знижку студентів на їх страхової премії автомобіля кожен місяць.

Літні водії можуть застосовуватися, щоб взяти курс підвищення кваліфікації водія. Не кожна страхова компанія пропонує такий звичайно, але якщо ваша компанія робить, і ви проходите Звичайно, можна заощадити близько 10% на місяць на вашої страхової премії автомобіля.

Якщо ви рідко вести свій автомобіль ви можете претендувати на здоровенний низьким пробігом Знижка на ваш щомісячний рахунок.

Ви керуєте старше модель автомобіля або транспортного засобу, який практично не має значення? Майте на увазі, що навіть якщо ви платите за зіткнення і всеосяжний охоплення кожен місяць, якщо ви потрапили в аварію ваша страхова компанія не буде платити вам більше, ніж книга Келлі Синьої вартості вашого автомобіля. Перевірте з вашим агентом, щоб побачити, якщо вона варта того, щоб ви продовжувати платити за всеосяжне і страховку.

Розглянути можливість збільшення Вашої франшизи. Це не те, що ви повинні робити, не даючи йому серйозні думки, оскільки ви будете змушені придумати готівкові гроші, щоб заплатити за ваші франшизи у разі позов ваша страхова компанія буде платити нічого до ремонту або заміні вашого автомобіля . Але чим вище франшиза, тим нижче щомісячний платіж страхування автомобілів.

Так що тепер у вас є хороша ідея кроки можна почати, щоб знизити страхування автомобіля прийшов час вийти в інтернет і знайти принаймні 3 різних сайтів, які дозволяють порівнювати ціни ви будете платити за страхування автомобіля від різних різними компаніями.

Якщо ви дійсно серйозно ставитеся до економії більше грошей можливо і ви дійсно хочете, щоб отримати кращі ціни на страхування автомобіля в штаті Айова, то ви повинні будете взяти додатковий час, щоб зробити порівняння принаймні 3 різних веб-сайтах. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ви порівнюєте ціни від найбільшого числа страхових компаній можливо, і ви можете бути впевнені, що ви знайшли найкращі можливі рішення за найкращою ціною доступні.