як отримати низький початковий внесок страхування автомобіля

Страхування автомобіля є необхідністю, коли справа доходить до автомобіліст, будь ви їдете в Америку або в іншій частині світу. Це непередбачувана середу там. І навіть, якщо ви уважні про те, як ви поводитеся зі своїм власним транспортним засобом, люди поруч з вами може бути безрозсудним. І вони могли тягнути вас і заподіяти вам шкоди, незважаючи на, як ви відповідальні. З цим, очевидно, щоб побачити, що цей план є вигідним вкладенням. Але якщо ви турбуєтеся про отримання авто страхування з низький початковий внесок, ось кілька речей, які ви повинні розглянути.

• Візьміть автомобіль, який є менш небезпечним або високий вміст. Таким чином, ви отримаєте більше шансів на скориставшись низько оплаті страхування автомобіля. Нагадаємо, що страховики ділять автомобілів на 50 груп, кожна з різними характеристиками, які допомагають їм визначити, чи повинні вони бути застраховані на більш високу премію. Якщо ви є власником автомобіля має більш високий рейтинг, то ви зобов’язані платити більш високі ставки.
• Уникайте модифікації. Автомобіля страхові компанії також дуже чутливі до будь-яких оновлень на автомобіль, будь то підвищення двигуна або просто фантазія планки колеса. Зрештою, це може вплинути на те, що вони повинні платити, якщо і коли автомобіль потрапив в аварію. Таким чином, вони можуть накладати великі виплати, ніж ви очікуєте.
• Спрощення охоплення. У вас є багато варіантів Автострахування покриття. Виберіть той, який вам дійсно потрібно і вирізати додаткові послуги, які складаються в загальний рахунок. Держав основною вимогою є страхування цивільної відповідальності. Таким чином, ви не повинні робити все можливе і набувають всеосяжний план, якщо ви думаєте, що ви не можете собі це дозволити. І якщо у вас є медична страховка вже, ви не могли б купувати медичні / особистого страхування для захисту від травматизму. Ви можете піти далеко, якщо Ти пам’ятаєш, що агент намагається служити вам.
• Чи не пред’являти претензії, особливо для дрібних ушкоджень. Див, в стороні від того, щоб придбати немає претензій знижку, яка може становити до 50% від вашої премії, залежно від страхової компанії ви угод з того, що також не сприяє підвищенню їх від вашого покриття, тому що вони бачать вас як хорошого водія. Записи можуть чудово відображають реальне життя. Однак, вони, безумовно, може допомогти вам отримати авто страхування з низький початковий внесок.
• Поліпшити свої навички водіння. Є курси, які кваліфікованих водіїв можна зробити, щоб орієнтувати їх на різні проблеми автомобільного, включаючи автомагістралі та нічного водіння. Звичайно, вони є платними послугами. Тим не менш, є можливість ті, хто проходить їх може придбати 35% знижку на страхові платежі.
• І, нарешті, по магазинах навколо. В якості останньої інстанції для посадки низький початковий внесок страхування автомобіля, ви можете поглянути на кращий і найдоступніший варіант. Є багато ресурсів, які можна ведення таких намірів. І якщо ви оселитися речі в Інтернеті, ви можете навіть отримати невелику знижку від страховиків, тому що їх накладні витрати в цьому середовищі практично нічого. Просто переконайтеся, що люди, яких ви угод з є законними.