як отримати найдешевші тарифи страхування автомобіля

Коли ми чуємо слово дешево, ми часто пов’язують його з «низьким» або низької якості. Тим не менш, це не завжди повинні бути діла. Тут, ми допоможемо вам знайти найкращі авто страхування, що позов буде вашим потребам, а також вашого бюджету.

Кращий спосіб для вас, щоб переконатися, що ви отримуєте найвигіднішою ціною можливо є “Магазин” навколо і знаючи, як це робиться. Багато людей просто прийняти і оплатити все, що вони отримують цитати. Розпитайте. Отримання переданий кимось, не означає, що ви отримуєте “квадрат”, це може бути відповіддю на те, що ви насправді шукає.

Інтернет-магазин є також відмінним джерелом для забезпечення ви отримаєте кращі ціни доступні, навіть не жертвуючи при цьому якістю. Ви можете отримати декілька цитат в той час, шляхом застосування в Інтернеті. Деякі навіть перерахувати більше одного автомобіля страхова компанія на своєму сайті для швидкого ознайомлення. Крім того, переконайтеся, що у вас є ідея про те, що ризик діапазоні ви належите. Звичайно, ви не очікуєте відмінну швидкість, якщо Вам 19 років, чоловіки і їздять Jaguar. Це було б нереально. З іншого боку, однак, у шлюбі з дітьми і кермом сімейного автомобіля повинно дати вам набагато кращу пропозицію, ніж перший.

Ризик є одним з ключових елементів, що страхові компанії використовують для визначення ставки, які вони дають. Ризик, який означає можливість вас і ваш автомобіль у причетності до аварії. Є певні вікові групи та інші категорії, які часто отримують нижчими ставками. Люди, які двадцять п’ять або більше, особливо одружені чоловіки, молоді водії, які успішно здали ред їх водія звичайно і люди з відповідною кар’єрі, як юристів, професорів та інженерів. Студенти, які добре працюють у школі також може отримати більш низькі ставки страхування.

Область, де ви живете в також відіграє важливу роль, як багато страхова компанія буде стягувати плату. Люди, які завжди використовують свої машини в годину пік в густонаселених районах, наражаються на більшу небезпеку, ніж водії в сільській місцевості залучені в аварію. Крім того, інший спосіб мають нижчі показники страхування володіти і управляти автомобілем, який має рейтинг безпеки найвищого виробника.

Взяти участь в певній групі чи організації може дати вам знижку. Багато компаній пропонують знижку на страхування автомобіля для того, щоб бути членом певних організацій. Вони можуть варіюватися від кредитних спілок, братств коледжів / жіночих клубів або просто мають певний кредитної карти. Більшість страхових компаній також надають знижки, якщо ви носите вашого авто і вдома, а політики орендаря з тією ж компанією. Це те, що вони називають “комплектації”. Знижка може бути від 5% до 20%.

Коли ви ходите по магазинах навколо, щоб переконатися, що ви порівнюєте того ж роду. Подобається і любити. Яблуко Apple. Розпитайте як претензії розглядаються, затверджені і оплачені.

Маючи дешеве страхування автомобіля не повинно означати, мало або взагалі не страхування взагалі. Коли ви подаєте позов, франшиза це сума, яку ви повинні заплатити, перш ніж страхова платить всі кошти, що залишилися. Велику частину часу, люди воліють платити менше франшиза, тому, коли вони уявити заявку, їхні витрати за свій рахунок, є мінімальними.

Проте, мало вони знають, що чим вище ваша зіткнення і всеосяжного франшизи, тим менше ви авто страхової премії. Ви можете заощадити сотні доларів від вашої страхової премії, якщо ви збільшуєте свої суми франшизи, якщо не сказати, наприклад, від $ 250 до $ 1000.

Якщо у вас є 10-річний автомобіль, який коштує $ 1000, а франшиза становить $ 1000, охоплення не збирається, щоб допомогти вам. Ви можете думати про видалення зіткнення або всеосяжний охоплення, або обидва, на вашій політиці. Це один з кращих способів отримати дешеве страхування автомобілів.

Як і будь-яка велика покупка, страхування автомобіля повинно бути належним чином досліджені і переконайтеся, що ви отримаєте декілька цитат з різних джерел, можливо, перш ніж зробити цей останній крок.