як отримати найбільш конкурентоспроможних цитата страхування житла

Коли вам потрібно страхування для Вашого будинку, це важливо для вас, щоб отримати цитати зі страхових компаній, так що ви можете порівняти ціни. Це допоможе вам заощадити гроші в отриманні найкращого цитуючи додому страхування, який включає в себе охоплення, що вам потрібно.

Вам не потрібно, щоб зв’язатися з різними страховими компаніями по телефону, щоб дізнатися, що їх власники будинку ціни страхування, тому що ви можете зробити це легко і швидко за допомогою функції пошуку в Інтернеті. Кращі сайти для використання є ті, які будуть порівняти тарифи декількох страхових компаній для вас, даючи вам результати все цитати в той же час.

Так як немає готових страховий поліс будинку, який підходить для всіх ситуацій, вам потрібно знайти прийнятний варіант, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Коли ви робите запит на пропозицію, то ви не під себе зобов’язанням прийняти політику.

Якщо у вас є автомобіль і є страховий поліс, то Ви повинні просити цитату для вашого будинку страхування з тим же постачальником. Це тому, що багато провайдерів пропонують знижку, коли у вас є авто і страхування житла в тій же компанії.

При запиті цитуючи страхування житла, вам потрібно буде надати постачальнику з наступною інформацією:

• квадратні метри вашого будинку

• Тип опалення у вас є

• Якщо у вас є додаткове джерело тепла, наприклад, камін або дров’яна піч

• тип підлогового покриття у вас в будинку

• чи є у тебе вбудованою побутовою технікою, включаючи посудомийну

• тип світильників у вас є

• тип кухні та ванної кімнати шафи

• будь-які функції безпеки у вас на двері

• ціна покупки будинку

• відстань між вашим будинком і найближчим пожежним депо

• якщо у вас є вогнегасники у вашому будинку

Грунтуючись на цій інформації, постачальник буде дати вам цитату на щорічну премію. Ця премія є тільки на один рік, і коли ви отримаєте ваші оновлення повідомлень, ціна може піти вгору або вниз.

Одним з факторів, які впливають на ціну, цитата страхування житла ви отримуєте вартість франшизи. Це сума, яку вам доведеться заплатити, якщо у вас є пошкодження і повинні зробити позов проти вашого страхового поліса. Чим вища ціна франшиза, тим дешевше страхування вашого буде.

Будівлі автоматично підпадають під страховий поліс будинку, але страховка не покриває те, що у вас зберігається всередині цих будівель. Якщо у вас є їзда газонокосарки або снігоходах, наприклад, ви повинні будете мати окреме страхування по цих пунктах.

Коли ви ходите по магазинах для домашнього страхування, сума страхування на вашій меблів, як правило, вдвічі менше, ніж страхування на вашому домі. Якщо у Вас є антикваріат, хутра або твори мистецтва, це додасть до ціни цитуючи тому що вони повинні бути перераховані особливих положень у політиці.

Пошкодження будинок від суворої погоди зазвичай не є частиною типового страхового дому, так що якщо вам потрібен цей тип покриття, вам доведеться просити про це, а також. Вода збиток від повеней за межами вашого будинку не включений до регулярні страхові поліси, але якщо результати від повені зламаною труби води, це покрито.

Важливо, щоб, коли ви запит Будинки страхування ви просите заміна вартості. Якщо у вас є це покриття, це може коштувати вам трохи більше, але якщо ваш будинок знищений років у майбутньому, ви отримаєте повну вартість, щоб замінити ваш будинок і меблі, а не мати їх регулюється відповідно з ціною, яку ви сплатили коли ви купили них.