як отримати медичне страхування

У цей день і вік в Америці, ви не самотні, якщо ви не впевнені на 100% від того, що відбувається з вашим медичним страхуванням. Від реформи державної охорони здоров’я, щоб робочі місця і роботодавці зміна вигоди з обох сторін, до зовсім втратити роботу і страхового всі разом, здається, що все більше американців сьогодні турбуються про свою медичної страховки, ніж будь-коли раніше. Якщо це звучить, як ви і це те, що підкресливши вас, не здавайтеся. Ви, можливо, впали на несприятливі обставини, які завадили вам отримати медичне страхування в минулому, але це не означає, що ви все ще можете отримати медичну страховку вам потрібно за ціною, ви можете собі дозволити. Якщо у вас є вже існуючі проблеми зі здоров’ям, або втратили страхування тієї чи іншої причини, прочитав тут на неоціненну способи, які ви все одно можете отримати страхове вам потрібно без розорення.

Реформа охорони здоров’я є новим терміном до Америки, а це означає хороші новини для вас, якщо у Вас раніше були проблеми з отриманням медичної страховки. Хоча це не може допомогти вам сьогодні, дуже скоро в цьому році ви почнете бачити реформа охорони здоров’я впливає на страхові поліси кожного окремого американця. Яка реформа охорони здоров’я зробить буквально виключити можливість того, щоб коли-небудь бути відхилена медичної страховки. Це почнеться з дітьми пізніше, в 2010 році, і незабаром після цього кожен американець буде мати право на медичну страховку ні на що.

Якщо ви раді про реформу охорони здоров’я, але все ще потрібна медична страховка зараз, ви можете захотіти поглянути на інші більш доступні варіанти, які могли б заощадити гроші на премії в майбутньому. COBRA є дуже життєздатним варіантом для багатьох американців, які раптом без роботи і без медичної страховки, яка йде з цим. COBRA діє як тимчасове рішення для тих, хто раптом залишився без покриття, без нього, ви в кінцевому підсумку платити 100% від будь-яких медичних витрат.

Ви можете придбати COBRA страхування окремо і використовувати це, поки ви не зможете отримати повне охоплення за своїм розсудом. Багато сімей вважають це дорогий варіант, але програми через оздоровленні американської економіки і реінвестування допоможе зменшити ці витрати. COBRA це не варіант для постійного використання, ви можете часто використовують його до вісімнадцяти чи тридцять шість місяців, але він може бути дуже життєздатний варіант для вашої родини, поки ви чекаєте для реформи охорони здоров’я удар дюйма

Група страхових часто найменш дорогий спосіб отримати медичну страховку, якщо ви працюєте з варіантів. Ви можете створити групу з однією людиною, а в деяких випадках, навіть іншими сім’ями. Цей вид страхування працює саме так, як робить план групи в корпоративному середовищі, ви просто додати користувачів в систему як роботодавець буде з вами. Не кожна страхова компанія пропонує цей для груп за межами бізнесу, але, викликавши навколо, і просять деяких сусідів чи інших членів сім’ї приєднатися до вас у групу план, ви можете виявити, отримувати медичну страховку простіше і доступніше, ніж ви думаєте.

Якщо ви шукаєте для індивідуального медичного страхування або короткого медичного страхування термін, головне, щоб ніколи не здаватися. Це може бути проблемою в цей день і вік, щоб отримати право страхування здоров’я, але кожен американець має право на належну медичну допомогу, не дивлячись на вже існуючі умови або ситуації. Запитувана навколо і стає трохи творчої може бути тільки речі, які потрібні, щоб отримати право медичне страхування сьогодні.