як отримати кращий недорогу медичну страховку

Покупки для недорогу медичну страховку, звичайно, одкровенням. Є багато планів медичного страхування, доступних сьогодні в США. Якщо у вас завжди була користь медичного страхування, де ви працюєте, і особливо, якщо ви були державним чи федеральним працівником і тепер повинні купити свій власний, ви не можете бути в змозі дозволити собі рівень медичного страхування ви звикли.

Ви не можете бути в змозі дозволити собі дорогі політики, – але ви можете усунути надмірностей вам не потрібні. Люди без медичного страхування мають погані зуби, тому що, якщо ви платите за все з власної кишені, похід до зубного лікаря на обстеження здається розкішшю. Вибір правильної компанії медичного страхування може бути важким рішенням, але ключ повинен бути освіченим.

Пошук низької вартості або дешеві медичного страхування – індивідуальної або сімейної медичної страховки легше, ніж думає більшість людей. Якщо у вас є постійні проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, або у яких був рак в один час в історії вашої родини, ваші щомісячні витрати легко може бути більше, ніж будинок і автомобіль оплати, разом узятих. Коли ви шукаєте недорогу медичну страховку, ви хочете найнижчою вартістю на рік, що буде відповідати вашому бюджету звичайно.

Є кілька провайдерів, які пропонують дешеві медичного страхування з низькими преміями вартості для самотніх людей також. Однією з переваг покупки медичного страхування в Інтернеті, що ви можете змінити свій охоплення, франшизи, або варіанти оплати за допомогою декількох клацань миші, а не через будь-які документи затримки з місцевим агентом. Діти без медичного страхування мають менше шансів отримати медичну допомогу для серйозних травм, отриманих на рецидивуючі інфекції вуха, або для лікування астми.

Покупки для доступного медичного страхування, коли ви старше іноді може бути важко. Рівень смертності в будь-який даний рік для когось не мають медичної страховки становить двадцять п’ять відсотків вище, ніж для когось зі страхуванням. Купівля онлайн страхування є хорошим способом заощадити гроші, тому що страхова медична економить гроші, тому що вони не повинні платити агенту комісію; це може бути цілих 8% до 13% економії для вас.

Інтернет агентів може допомогти вам подавати скарги на медичне страхування; вам не потрібно місцевого агента, щоб зробити це. Але, що більш важливо, ви хочете, щоб компанія, яка має хорошу репутацію за оплату, що не борючись із вами на кожній дрібниці. Люди з пневмонією, які не мають медичного страхування менше шансів на отримання рентгенівських променів або консультацій.

Один з кращих способів отримати безкоштовні котирування медичного страхування в режимі онлайн. Одна з найбільш важливих речей, щоб пам’ятати, що знайти недорогу медичну страховку розуміє, що основна мета будь поліс страхування здоров’я, щоб захистити вас від великих фінансових втрат, а не для захисту вас від витрачати невеликі суми грошей на відвідування клініки. Інший спосіб знизити вартість для видалення покриття, що ви не будете, ймовірно, потрібно, наприклад, пологове охоплення.

Хоча це збільшує ризик, один із способів знизити витрати на це встановити більш високу франшизу, а якщо ви в доброму здоров’ї ви, ймовірно, вийти вперед, якщо не відбудеться непередбачених аварій і т.д.

Майте на увазі, що при низькій вартості варіанти медичного страхування, вам потрібно йти на компроміс у різних послуг, які охоплюються. На основі наведених вище порад, ви повинні бути в змозі знайти низької вартості плану медичного страхування, який відповідає вашим медичним вимогам, а також вашого фінансового становища. Медичні страхові компанії повинні бути дуже конкурентноздатні, тому що це так легко і швидко порівняти їх з іншими компаніями в Інтернеті.

З ростом страхування медичних витрат, більшість людей шукають низької вартості медичного страхування, які забезпечать якість медичної допомоги у разі необхідності, але за ціною вони можуть собі дозволити. Так що, оформити страховку з більш високою франшизи і витративши небагато часу онлайн порівняння, щонайменше, п’ять або більше компаній зробить його більш імовірно, що ви знайдете кращі недорогу медичну страховку.