як отримати кращий недорогу медичну страховку – зберегти money_

Перш за все ви хочете отримати повну інформацію. Ви хочете, щоб дізнатися якомога більше про дешеві, доступні, низькі вартості медичного страхування є це для вас як особистість чи для вашої родини або для короткострокового або довгострокового догляду. Багато людей знаходяться в повному невіданні, навіть якщо вони є. Знання є сила, і чим більше ви знаєте про це і розуміє це, тим більше грошей ви заощадите в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Вам потрібно дізнатися якомога більше про різних типах політики, які доступні. Ви хочете, щоб повністю дослідити всі лікуючим компаній, які пропонують недорогу медичну страховку. Ви хочете, щоб переконатися, що ви знаєте, що страховий поліс буде оплатити і як важливо, що він не буде платити.

Переконайтеся в тому, щоб перевірити агент медичного страхування і компанію він представляє, особливо на місцевому рівні. З’ясуйте, як ви будете отримувати відшкодування будь-який лікар або невідкладної, будь рецепти, і будь-які інші медичні послуги.

Все це, здається, як здоровий глузд, але багато споживачів не знають фактів. Що ви можете дізнатися з трохи досліджень можна заощадити багато грошей. Як тільки ви по-справжньому зрозуміти медичного страхування ви отримуєте ви будете щасливі, що зробили дослідження. Якщо ви захворіли або отримали поранення ви хочете знати заздалегідь, що ваш план фактично покриває.

Тепер на кілька важливих економлять гроші рад:

Якщо можливо оплатити внески на щорічній основі, тому що таким чином ви можете заощадити гроші, оплачуючи ваші премії в одній сумою. Перевірте з вашим агентом про те, скільки ваша економія буде. Це може допомогти вам уникнути плати за послуги і Ви могли б мати право на здорове передоплати знижкою.

Перехід до більш високої франшизи. Якщо ви і ваша сім’я насолоджувалася доброго здоров’я на довгі роки, можна подумати про перехід на більш високу франшизу в розмірі $ 500 або $ 1000. Роблячи це, ви помітите велике зниження премій.

Не купуйте страхових полісів, які виключають будь-які раніше існували умов. Якщо це взагалі можливо, уникати політики, які включають в себе положення, що стосуються вже існуючих умов. Якщо ви не можете знайти те, без періоду очікування, принаймні отримати політику з не більш ніж шестимісячний період очікування.

Подумайте двічі, перш ніж купувати будь-яку додаткову медичну страховку. Багато з цих додаткового медичного політики не потрібні, тому що предмети, які вони платять за, можливо, вже в рамках існуючого плану медичного страхування, яка у вас є. Перевірте обмеження для госпіталізації та лікування на головній політики в галузі охорони здоров’я, що вони досить високі, і якщо не отримувати котирування медичного страхування від інших компаній.

Розглянемо надходження до групи плану. Індивідуальне страхування може бути дуже дорогим для людей, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю. Приєднавшись кілька асоціацій малого бізнесу, ви зможете вступити в план страхування здоров’я групи і заощадити багато грошей.

Нарешті переконайтеся, щоб отримати багато вільного медичне страхування котирування онлайн. Кілька цитат у Вас краще ви можете порівняти. Переконайтеся в тому, щоб порівняти всі можливості.

Якщо ви вже купили страхування, то переконаєтеся, що переглянути вашу політику на рік. І читати дрібний шрифт дуже уважно, щоб переконатися, що ваша політика як і раніше відповідає вашим потребам і / або потреб вашої родини. У системі охорони здоров’я постійно змінюється, і ваші обставини зміняться, ваш поліс медичного страхування повинна відображати ваші потреби сьогодні. Це всього лише кілька порад, які допоможуть вам знайти недорогу медичну страховку і отримати кращі ціни.