як отримати краще дешеве страхування автомобілів в Каліфорнії

Каліфорнія є дорогим державою в якому ми живемо. Вартість життя висока в порівнянні з багатьма іншими місцями. Крім того, в Каліфорнії стані мінімумах на страхування автомобіля набагато вище, ніж у багатьох держав. Ці фактори означають, що Каліфорнія страхування автомобіля є досить дорогою. Проте трохи наполегливості може призвести до значної економії.

Водії в Каліфорнії повинні слідувати всі наявні загальна пропозиція на способи мінімізації їх страхові внески. Вони також повинні уважно придивитися до цін, а ціни може значно варіюватися від однієї компанії до іншої. Однією з причин цього є те, що закон Каліфорнії дозволяє страховикам стягувати на основі попередніх виплат. Якщо з якої-небудь причини ваш страховик виплатив незвичайне кількість претензій, то ваші тарифи можуть бути порушені.

Якщо ви знаходитесь в ринку за розумними цінами страхування автомобіля в Каліфорнії, почати з визначення того, які покриття вам дійсно потрібно. Багато страхових компаній мають свої власні внутрішні мінімуми, які можуть бути значно вище, ніж мандат державою вимогам. Перевірте з державою, щоб точно визначити, що потрібно, і наполягають, що страхова компанія починаються з цих цифр. Додаткові покриття буде визначатися багатьма факторами, включаючи вартість Вашого автомобіля, будь то здійснення платежів і ваші фінансові ресурси.

Підтримання судимості водіння є найбільшим фактором у збереженні страхові тарифи низькі. Безпечний водій бонуси численні, але може зажадати ідеальний послужний список. Інші знижки для студентів очного відділення, члени різних організацій, пенсіонерів та інших. Переконайтеся, що ви користуються всілякі знижки або бонусу.

Придбайте собі страхування онлайн шляхом порівняння мереж, таких як esurance.com. Ці сайти перерахувати багато різних планів без упередженості, і, як правило пропонують більш низькі ставки, ніж ті, які доступні через посередника, який малює комісії. Переконайтеся, що ви порівняти плани, які ідентичні з точки зору охоплення, франшизи і додаткових продуктів.

Розглянемо більш високою франшизи. Якщо ви хороший водій з низьким ризиком аварій то це може бути краще, щоб заплатити вищу франшизу в разі аварії, на відміну від високої щомісячної премії. До прийняття цього рішення розглянути ваш бюджет, щоб визначити, чи є гроші будуть доступні для оплати франшизи, якщо необхідно.

Перевірте страхових тарифів, перш ніж купувати новий автомобіль. Транспортні засоби класифікуються за групами і певних груп, таких як спортивні автомобілі коштують значно більше, щоб застрахувати. Записи водіння теж грає свою роль, а це означає, що молоді водії спортивних автомобілів будуть платити набагато більше, ніж обидва молодих водіїв з іншими автомобілями та літніх водіїв з хорошими показниками, які володіють спортивних автомобілів.

Дешеве страхування автомобіля важко знайти, особливо в таких дорогих ринках, як Каліфорнія. Однак, придивившись до цін, скинувши будь-які покриття, що вам не потрібно, і перевірка для всіх застосовних бонуси і знижки, можна знайти доступне охоплення.