як отримати дешеві онлайн медичного страхування в штаті Кентуккі

Багато хто з нас взяли до Інтернету, коли ми відчуваємо біль або біль на підході. Самодіагностика став останнім писком моди, як багато веб-сайти в даний час направлені на розповсюдження інформації з усіх видів захворювань. Хоча це не дуже гарна ідея, щоб спробувати визначити, що сталося з вашим здоров’ям, подивившись в Інтернеті, Інтернет може бути приголомшливий ресурс, коли мова йде про ваше здоров’я. Пошук дешевих медичного страхування онлайн в Кентуккі є вітер, якщо у вас є комп’ютер з підключенням до Інтернету і загальне уявлення про те, який тип полісу страхування здоров’я є правильним для вас.

Якщо ви батько, який чекає дитину, це відмінна ідея, щоб забезпечити медичне страхування до народження. Ви хочете в цьому місці не тільки для покриття витрат, пов’язаних з пологами, але і для того, щоб дитина отримує все, що охорона здоров’я ім. Новонароджені в Кентуккі, автоматично підпадають під їх батьків план медичного страхування протягом першого місяця після їх народження.

Багато людей відкривають для себе обіцянку природних лікувальних підходів. Такі процедури, як голковколювання і масаж можуть бути додані до стандартного поліс страхування здоров’я. Якщо це те, що ви вважаєте основною частиною вашого режиму догляду за здоров’ям, важливо зважити вартість лікування від доданої вартості, щоб ваші премії. Це також вірно для багатьох традиційних додаткових типів покриття в тому числі масаж, стоматологічні та бачення догляд.

Як тільки ви виявили, що політики, які ви роздумуєте про покупку, ви можете зробити це онлайн. Багато страхових компаній мають безпечних веб-сайтів, які дозволяють споживачам можливість шукати охоплення, вибрати політику, а потім заплатити за все це в Інтернеті. Якщо Вас влаштовує робити це він може бути значно заощадити час, а також може гарантувати, що ваша страховка на місці раніше.

Багато сімей знаходять витрат на медичне страхування просто бути не за коштами. Насправді, по всій країні, повністю 16% всіх сімей та окремих осіб не може дозволити собі будь-який, і їх число зростає щороку.

Одна з причин, це особливо турбує тому, що якщо і страждаєте катастрофічного нещасного випадку або хвороби, вид, який створює медичні рахунки в десятки тисяч доларів, а часто навіть і сотні тисяч доларів практично в одну мить, ви можете втратити заощадження або навіть вашого будинку.

Якщо ви збираєтеся захистити ваші заощадження і ваш будинок від можливості, пов’язані зі здоров’ям лиха витираючи їх, а потім Є кілька речей, які ви повинні зробити, починаючи з сьогоднішнього дня.

Налаштувати автоматичну платіжну систему для ваших щомісячних премій. Якщо ваша компанія не повинна виставляти вам рахунки кожен місяць вони збираються передати ці заощадження далі до вас.

Як кинути палити і відмовитися від використання жувати або будь-який інший продукт тютюну. Ви знаєте, що куріння не в ваших інтересах, і ви знаєте, що ви ніколи не отримаєте найнижчі ціни на медичне страхування, поки ви курите і не використовуйте жувати – так що рішення дати його зараз.

Вага також впливає на ваше здоров’я рахунок. Страхові компанії зацікавлені в ваш індекс маси тіла – який є політкоректним способом сказати, що якщо у вас надмірна вага, ви будете платити більше для вашого медичного страхування, ніж якби ти не був надлишкову вагу.

Це не означає, що ви повинні подивитися, як Твіггі або деякі супер моделі. Але це означає, що втрата навіть декількох фунтів може впасти вам на знижену рейтингу BMI і якщо це має статися, ви могли б заощадити значні гроші в довгостроковій перспективі. Іншими словами, кожен фунт пунктам.

Не беріть участі в екстремальних або небезпечних видів спорту на регулярній основі, якщо ви хочете, щоб знайти доступного медичного страхування. Крім того, якщо ви їдете швидкий спортивний автомобіль або автомобіль м’яз ви не можете отримати кращі ціни медичного страхування.

Завжди звертайте увагу на групового медичного страхування, а не окремі. Якщо ви не можете отримати групу здоров’я, де ви працюєте спробуйте перевірити з будь-якими клубами або організаціями або асоціаціями ви належите. Дивне поруч пропонують своїм членам доступних високоякісних рішень ризику. Навіть деякі релігійні організації в даний час пропонують групу здоров’я для своїх членів.

Якщо ви можете збільшити свій доплати до 50% ви будете економити гроші кожен місяць. Якщо ви не регулярно відвідувати лікаря, це може бути гарним рішенням.

Збільшення вашої франшизи дозволить вам заощадити гроші миттєво. Тільки переконайтеся, що ви можете дозволити собі заплатити франшизу щороку.

Покупка вашої медичної страховки онлайн, а також заощадити зовсім небагато. Просто помістіть слова «Медичне страхування [слід ім’я вашої держави]” в будь-якій пошуковій системі, і ви будете стикатися з десятками сайтів закликаю вас порівняти ціни на ряд різних компаній.

Хитрість тут в тому, щоб не покладатися на результати, які ви отримаєте від тільки один з цих веб-сайтів, так як кожен сайт тільки порівнює ціни від декількох компаній. Що потрібно робити, якщо ви серйозно ставитеся до економії грошей і знайти по-справжньому доступним медичне страхування, щоб зробити ваше порівняння цін на кількох сайтах – принаймні 3 інших, – а потім вибираєте найменшу ціну ви знайдете.

Це дійсно все, що потрібно зробити. Це займе трохи часу, щоб зробити вашу порівняння на 3 або більше сайтів, але часу ви проводите цілком може заощадити сотні доларів на рік страхових внесків, і ви можете бути впевнені, що ви тепер знайшли найдоступніший онлайн, яка доступна в Ваша держава.