як отримати дешеві медичного страхування онлайн в штаті Меріленд

Для багатьох людей медичного страхування стала настільки дорогою, що вони змушені обходитися без нього. На жаль, це залишає їх широко відкриті для фінансово руйнівними наслідками катастрофічного хвороба або серйозна аварія, яка може знищити все життя заощадження і Decimate інших активів в мить ока.

Криза медичного страхування стала настільки поганою, що майже 17% всіх жителів Меріленда більше не має медичної страховки зовсім, а більше 50% жителів Меріленда визнати, що збереження їх здоров’я страхування є важким фінансовим тягарем. Це не займе багато, щоб підштовхнути багатьох з цих людей через край і створити кошмар охорони здоров’я.

На щастя, є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти зберегти вартість вашого постачальника медичних вниз – і для багатьох людей це може бути необхідно, щоб повністю переосмислити причиною наявності медичного страхування в першу чергу.

Але давайте почнемо з кількох простих речей, які ви можете зробити, щоб допомогти зберегти ваші внески на медичне страхування якомога нижчою.

По-перше, якщо ваша компанія пропонує страхової групи необхідно розглянути питання про участь у ньому. Група страхування майже завжди дешевше, ніж індивідуальне страхування здоров’я.

Звичайно, якщо ви за наймом або якщо ваша компанія не пропонує страхування, то це не буде варіант.

Не паліть і не використовувати тютюнові вироби, – і якщо ви вже робите, зупиніться. Кількість грошей ви можете заощадити на медичній страховці, якщо ви не курите, є значним. Подумай про це.

Розглянути питання про збільшення поточного доплата. Ваша доплата, або доплати, це відсоток Ваші витрати відвідування лікаря, що ви платити з власної кишені, а відсоток вашої роботи лабораторії та інші медичні витрати, які ви платите. Якщо збільшити доплати від 25% до 50% може значно зменшити ваші щомісячні премії медичного страхування.

Але навіть з цими медичного страхування економія може виявитися занадто дорогим для багатьох людей. Деякі люди можуть бути змушені переосмислити медичного страхування повністю і подивитися на медичне страхування як мережа безпеки для захисту ваших активів, а не як спосіб оплати для щоденного догляду за здоров’ям.

Під цим я маю на увазі людей, можливо, захочете подивитися на купівлю недорогої високої франшизи поліс медичного страхування. Така політика, з франшизою в $ 2000 або навіть $ 3000, не платитиме взагалі нічого для вашої звичайної відвідування офісу лікаря або рутинної роботи лабораторії або найбільш амбулаторної хірургії. Ви заплатили б ці витрати на охорону здоров’я себе.

Де ваша медична страховка вступає в гру в будь-який час у вас є основні хвороби або катастрофічні аварії, тип невідкладної медичної допомоги, які можуть коштувати десятки або навіть сотні тисяч доларів всього за одну мить.

Таким чином недорогий високої франшизи медичного страхування використовується тільки для захисту свого життя заощаджень, ваш будинок і інші активи, які ви, можливо, придбав протягом життя.

Але чи то ви вирішите піти недорогий високої франшизи маршрут або вибрати більш традиційний шлях, краще місце для вас, щоб отримати дешеві медичного страхування в Інтернеті. Безліч медичного страхування-веб-сайти порівняння дозволяє порівняно швидко і легко порівняти політику і ціни, що дозволяє створити ідеальну політику для ваших потреб за ціною, яку ви можете собі дозволити.