як отримати дешеві медичного страхування онлайн в Міссурі

В останні роки вона стає все більш важким для сполучення слова “дешеві” і “медичне страхування.” Вартість медичного страхування різко зросла, зростання набагато швидше, ніж загальний рівень інфляції. Насправді, вартість медичного страхування в даний час настільки високий, що повністю 15% всіх жителів штату Міссурі не можуть дозволити собі медичну страховку, а так само компанії продовжують поетапний відмова від групи медичного страхування, цей відсоток, безсумнівно, підвищиться.

Так як же отримати дешеві медичного страхування в штаті Міссурі? Чи можливо це? Відповідь, на щастя, “так”. Можна отримати дешеве страхування здоров’я – але це може бути необхідно для Вас, щоб зробити кілька компроміси, щоб зробити це.

По-перше, сісти з олівцем і папером і записати те, що аспекти медичного страхування найбільш важливі для вас і вашої родини, тому що як тільки ви отримаєте на одному з веб-сайтів порівняння ви будете мати, щоб приймати рішення – це краще зробити їх зараз, поки є час, щоб думати про них.

Наприклад, скільки доплати Ви можете дозволити собі кожен раз, коли ви відвідуєте лікаря? Як часто ви користуєтеся у відділення невідкладної допомоги? Ви передбачати будь-яку лікарню залишається на майбутній рік? Скільки рецепта ліки ви регулярно використовуєте? Наскільки важливо, щоб ви були дозволили зустрітися з певним доктором – і в тому, що лікар, охоплюються планом?

Відповіді на ці (та інші) питання допоможуть вам побудувати пакет охорони здоров’я, яка підходить саме вам.

Одна з найбільших речей, які можна зробити, щоб знизити вартість ваших охорони здоров’я полягає у коригуванні вашої франшизи. Чим більше франшиза – іншими словами, чим більше ви готові заплатити за свої власні охорони здоров’я – знизити щомісячні премії охорони здоров’я буде.

Для тих людей, які дійсно не можуть дозволити собі медичну страховку, але не хочете ризикувати катастрофічного нещасного випадку або хвороби знищуючи все, що вони працювали і збережений для життя, є ще одне рішення: купити страхування здоров’я з надзвичайно високим податком.

Наприклад, поліс медичного страхування з франшизою $ 2000 може бути доступним для когось навіть в умовах обмеженого бюджету. Що таке страхування буде фактично означати, що застраховані будуть платити за всі свої нормальні медичні витрати. Їм доведеться заплатити 100% для відвідування лікаря і звичайні медичні іспити і навіть нескладні хірургічні операції.

Нє, поки вони витратили $ 2000 власних грошей на охорону здоров’я в рік не було страхових почати платити за що завгодно. Що хорошого в політиці так, запитаєте ви?

Така політика захищає ваші заощадження і ваш будинок у випадку, якщо у вас серйозного захворювання або у вас є велика аварія – або Ви просто повинні витрачати більше, ніж одну або дві ночі в лікарні протягом року. Така політика безпеки мережі.

Але що б ви вибрали, ваш наступний крок, щоб вийти в Інтернет і заповнити форму, принаймні 3 з багатьох сайтів, які пропонують порівнянь в галузі політики і їх цін серед різних страхових компаній, що надають медичне страхування в штаті Міссурі.

Пам’ятайте, що жоден з сайтів порівняння не зрівняється всі страхові компанії в штаті Міссурі, так що ви повинні отримати порівняння принаймні 3 різних місцях, – Таким чином, ви будете в кінцевому підсумку з більш загальних порівнянь, і ви дійсно зможете отримати дешеве охорону здоров’я страхування онлайн в Міссурі – і бути в змозі розробити план охорони здоров’я, який підходить для вас і вашої родини.