як отримати дешевий будинок і політику страхування автомобілів

Житлові і автосалонів платежів Страховий поліс не дешеві, але це не означає, якого ви не можете зменшити ваші витрати на страхові поліси політики. Ви знайдете безліч способів, які можуть допомогти вам заощадити кілька доларів на ваш будинок і страхування автомобілів. У наступних пунктах ви знайдете пропозиції про те, щоб отримати дешевший страховий поліс на будинки та авто страхування котирування охоплення.
Купівля пристрої безпеки в автомобілі і вдома. Якщо ви плануєте мати сигналізація в автомобілі і майна, це правильний час, щоб зробити це. Маючи крадіжки пристрою у вашому домі автомобільної і допоможе скоротити ваші витрати вниз страхування. Ці підрозділи будуть забезпечувати ваші страхові поліси постачальником, який ви тільки мають менше шансів зіткнутися з автомобілем і випадки крадіжки будинку просто тому, що у вас є ці встановлені. Ви також будете безпечніше в резиденції.
Використовуйте аналогічні страхові поліси постачальник всіх автомобілів і, якщо, що ви фінансово забезпеченими, всі ваші будинки. Якщо у вас більше, ніж автомобіль або людини і вдома, одного конкретного вигідний спосіб економії на цінах плану страхування є отримання тільки одного конкретного страхового бізнесу для всіх Ваших транспортних засобів. Таким чином, ви б легко бути в змозі попросити кілька автомобілів і житлових знижки. У випадку, якщо ви не можете отримати низьку вартість на всіх ваших страхової план політики, те, що більшість постачальників роблять те, що вони пропонують вам пільговий тариф у вашій другий автомобіля або будинку. Ви будете платити аналогічну суму на ваш початковий автомобільних і вдома, але інші ви записатися до них будуть продаватися за ціною знижується. Це все ще дуже багато.
Перевірте групі низької вартості. Ви знайдете план страхування постачальниками, які пропонують скорочення, якщо ви можете бути впевнені, член групи або у разі ви носите зокрема кредитних карт. До підписання з фірмою план страхування, то краще запитати, якщо вони дають скорочення членів організації або, якщо вони пов’язані з профспілками банківських карт. Деякі агенти не могли б повідомити вам про ці знижки, якщо ви попросите їх.
Шукайте організації страховий поліс, який надає кожному домогосподарству та страхування автомобіля. Більшість провайдерів б надати вам цілих 20% знижку, коли ви отримуєте кожен власне страхування житла та автомобільної політики на них. Робити це буде не тільки зберегти вам дохід. Це також знижує папір робіт і робить застосування простіше, так як ви будете придбання всі ваші активи застраховані тільки однієї компанії.
Будьте драйвер низького ризику. Турбота про водіння запису досить актуально, якщо ви хочете зберегти на автомобілі витрати страхового покриття. Додаткові квитки ви отримаєте, тим більше ви можете заплатити у вашій страховий поліс автомобіля. Постачальники Страхування плану не бажають, щоб задовольнити людей, які схильні до аварій, а це означає, обстріл з доларів просто через неможливість безпечно керувати автомобілем. Залиште свої водійські документи так чиста, як досяжними так що ви не будете мати важкий час знаходження зниженою оцінки для вашого поліса страхування автомобіля.
Збережіть ваш рахунок кредиту оцінка добре. Більшість страхових компаній політику проводити перевірки кредитних рахунок, щоб побачити, якщо ви можете заплатити на вашій політиці страхування. Якщо у вас є великий рахунок кредитного рейтингу, то вам не доведеться турбуватися ні про що. Якщо ваша кредитна історія рейтингу просто не відмінний, ви, можливо, необхідно з’явитися на страхову компанію, яка не робить честі розслідування, хоча це може коштувати вам більш високу ціну на страхування Вашого автомобіля. Дотримуйтеся цього бізнесу страховий поліс для хоча, поки ви не будете готові поліпшити свій кредитний рейтинг рейтинг.
За допомогою всього лише трохи досліджень, ви можете натрапити на постачальника страхових полісів, які нададуть Вам з хорошим співвідношенням ціни та політику транспортний засіб і будинок страхування. Магазин навколо, і ви скоро отримати собі низьку вартість побутової та автомобільної страхової план цитати.