як отримати дешевий автомобіль страхування онлайн в штаті Меріленд

У штаті Меріленд є три різних типи автомобільного страхування, що ви повинні мати, перш ніж ви можете керувати будь-яким транспортним засобом на дорозі в жодних Меріленд: Ви повинні мати страхування відповідальності, незастрахованих автомобілістів (UM) страхування і ви повинні мати засоби індивідуального захисту травми (PIP ) страхування.

Як ви можете собі уявити, навіть платити за ці три основні форми автомобільного страхування в штаті Меріленд може бути досить дорогим, але якщо ваш автомобіль фінансується то ваша фінансова компанія буде вимагати, щоб ви також здійснювати страхування зіткнення плюс каско. І залежно від того, як нова вашого автомобіля і його вартості, від вас можуть зажадати, щоб нести більше, ніж страхування мінімальні вимоги держави.

Все це може призводити вартість страхування вашого автомобіля поза досяжності для багатьох людей. На щастя, є кілька кроків, які можна зробити, щоб знизити вартість автомобільного страхування.

Почати, зберігаючи ваш водіння запису чистою. В основному це означає, що кожного разу, коли ви сідаєте за кермо вашого автомобіля ви їдете в безпечний і легальний спосіб. Якщо ви зловили перевищення швидкості і отримати квиток ваші ставки автомобільного страхування збираються піти до небес.

Аналогічно, якщо ви визнані винним у п’яною за кермом або ваші ставки, значно посилиться і залишатися високим протягом багатьох років у майбутньому.

Декілька нещасних випадків також буде викликати ваші ставки рости.

Якщо ви молоді, у віці до 25, то ви вже знаєте, що ваші ставки автомобільного страхування є високими. Якщо ви знаходитесь в школі залишитися в школі і старанно вчитися. Студенти, які може підтримувати “B” середній бал або вище можуть претендувати на хорошу знижку студентів на їх страхування автомобіля. Як правило, це виливається в економію близько 5% на місяць.

Літні водії, ті 55 років, можуть помітити, що їх ставки автомобільного страхування почали підкрадатися. Запитайте вашого страхового агента, якщо ваша страхова компанія пропонує курси підвищення кваліфікації водія. Багато компаній знизить ваші премії до 10%, якщо ви успішно пройти такий курс.

Якщо ваш автомобіль старше або в пошарпаної формі і має мало або взагалі не Kelly Blue Book, то у вас немає ніякого сенсу в оплаті всеосяжного і зіткнення охоплення, так як ваша страхова компанія буде платити мало або взагалі нічого на цих покриттях, навіть якщо ви їх нести.

Ймовірно, область, де у вас є самий контроль над вашими витратами Автомобільне страхування є франшиза. Ваша франшиза суму грошей, яку ви обіцяєте платити з власної кишені, в будь-який час подати позов. Чим більше ви готові платити – іншими словами, чим вище ваші франшизи – і чим менше ваша страхова компанія повинна платити, то знизити щомісячні премії буде.

Тепер, коли ви створили політику з усіма необхідними параметрами для низьких премій, прийшов час для вас, щоб перейти в Інтернеті і почати порівняння політика і ціни від різних страхових компаній автомобіль на деякі з багатьох сайтів, спеціально створений- для проведення порівнянь.

Так як ні один сайт порівнює всі автомобільні страхові компанії в Меріленді це відмінна ідея, щоб заповнити всю інформацію, принаймні, два а краще три різних сайтів порівняння. Таким чином, ви будете практично впевненим в отриманні дешевого страхування автомобіля, який можна знайти в Інтернеті можливо в штаті Меріленд.