як отримати дешевий автомобіль страхування онлайн в Айові

Майже всі, хто їздить на автомобілі хоче отримати дешеве страхування автомобіля в штаті Айова – і якщо вони не роблять, вони повинні!

Доброю новиною є Є кілька кроків, ви можете легко взяти, що допоможе зберегти вартість вашого автомобільного страхування, як мінімум – кроки, які необхідно прийняти ще до того, вийти в інтернет і почати порівняння політики і цін, в пошуках кращих вигідне.

Наприклад, те, як ви водите може мати великий вплив на скільки ви платите кожен місяць для Вашого автомобіля страхування тут, в Айові. Якщо ви часто швидкості або машину необережно і ви отримаєте квиток на будь-який рухомий порушенням те ваші ставки автомобільного страхування будуть схоже збільшення.

Якщо ви їздити п’яним або серйозно пошкоджені і засуджені за DUI або дви ваші витрати автомобільного страхування збираються пройти через дах. Якщо ви засуджені за вчинення такого злочину, друге ви будете щасливі, щоб отримати страховку по будь-якій ціні.

Якщо у вас є або здоров’я домовласника або будь-який інший страховий поліс з тим же носієм ви повинні запитати вашого агента, якщо ви маєте право на Multi-політики Знижка на страхування автомобіля.

Якщо ви були в тій же компанії протягом не менше 5 років, ви повинні запитати про довгострокові Знижка на ваші щомісячні премії.

Чи підтримуєте ви свій автомобіль в гараж на ніч? Якщо так, то ви маєте право на знижку на ваш щомісячний внесок.

Ви керуєте менше 500 миль кожен місяць? Якщо це так, поговорити зі своїм агентом про отримання низьким пробігом знижкою.

Якщо вам за 55, ви могли отримати здоровенну знижку, якщо ви здати курси підвищення кваліфікації спеціальних водія. Не кожна страхова компанія пропонує цей знижкою, тому не забудьте запитати.

Якщо ви купуєте новий автомобіль, щоб розмова ваш страховий агент в першу чергу. Не кожна нова машина створюється рівних, коли мова заходить про вартість страхування його. Це був би ганьба, щоб встановити ваше серце на одну модель тільки щоб виявити, що ви не можете дозволити собі щомісячні вартість страхування.

Якщо Вам немає 25, ви автоматично поміщається в категорію високого ризику, і ви будете платити більш високу премію, ніж якщо б ви були старше. Одним з рішень цієї проблеми, щоб залишитися в школі і підтримувати принаймні «Б» класу середньої – таким чином ви можете претендувати на приблизно 5% хорошу знижку Студент на автомобільному страхуванні.

Ви водите автомобіль старої моделі, яка вже не має багато, якщо такі є, Kelly Blue Book цінність? У цьому випадку ви повинні знати, що платити за зіткнення або каско може бути марна трата ваших грошей, так як ваша страхова компанія не буде платити вам нічого для Вашого автомобіля, незалежно від часу ви платили ваші премії.

А як щодо вашої франшизи? Чим більше франшиза знизити щомісячний платіж премія буде. Але подумайте, перш ніж збільшення франшизи занадто високо, оскільки ви будете зобов’язані платити цю суму готівкою, перш ніж ваша страхова компанія буде платити від претензій ви робите.

Добре, тепер ви знаєте, як структурувати політики автомобільного страхування, щоб отримати кращі ціни можливо, так що це час, щоб вийти в інтернет і підключити цю інформацію, принаймні 3 різних сайтів, які дозволяють зробити пліч-о-пліч порівняння політики автомобільного страхування і ціни між різними страховими компаніями.

Не економте на цій частині. Це зручно думати, що у вас є тільки зробити порівняння тільки на одному сайті, але немає сайту порівнює всіх різних страхових компаній, що працюють в штаті Айова. Якщо ви хочете, щоб переконатися, що ви отримуєте найдешевшу онлайн автомобільного страхування в штаті Айова, вам потрібно поспішати, щоб зробити ваше порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтах.