як отримати дешевий автомобіль страхування онлайн в Міссурі

Покарання за водіння в штаті Міссурі без страховки автомобіля занадто великий, щоб зробити ризик варто. Ви ризикуєте втратити свої водійські права, маючи ваш автомобіль конфісковано, або навіть проводити час у в’язниці. І якщо ви потрапили в аварію і виявили, не мають страховки штрафи можуть бути ще гірше.

Це ставить багатьох людей з обмеженими доходами в скрутному становищі. Вони повинні водити автомобіль, але вартість страхування автомобіля може бути високо в небо. Невже немає способу знизити вартість автомобільного страхування в Міссурі?

Ну, є кілька речей, які ви можете зробити.

Для початку завжди водіння обороні і дотримання всіх правил дорожнього руху. Будучи залученим в аварії, особливо в причетності до більш ніж однієї аварії протягом 12-місячного періоду, може призвести до того щомісячних премій рости.

Квитки за перевищення швидкості і засуджень за п’яним за кермом або викличе ваші премії стрімко рости протягом декількох років. Не пий за кермом – ніколи.

На щастя, є кілька речей, які ви активно можете зробити, який буде насправді знизити вартість Вашого автомобіля страхування.

По-перше, якщо ви не досягли 25 років і до цих пір в школі, залишитися там і отримати хороші оцінки. У більшості випадків, студенти, які підтримують “B” середній бал отримують хорошу знижку на їх студент автомобільного страхування.

Якщо ви 55 років і старше Поговоріть зі своїм страховим агентом автомобільної про взяття курсу підвищення кваліфікації спеціальних водія. Успішне завершення одного з цих курсів буде знизити щомісячні премії автострахування на цілих 10% з багатьма страховиками.

Тип автомобіля ви їдете і вартості автомобіля ви їдете мають багато спільного з тим, скільки ваші витрати автомобільного страхування. Кричущий спортивний автомобіль може підвищити ваше его, але це буде не занадто багато для вашого гаманця, коли приходить час, щоб оплатити щомісячні страхової премії. Крім того, більш дорогий автомобіль вашого є – і, отже, тим більше вона буде коштувати, щоб відремонтувати або замінити його у випадку аварії – тим вище ваш щомісячний платіж буде для вашої страховки.

Якщо ви є власником старого автомобіля, особливо один з мало або взагалі не Kelly Blue Book (http://www.kbb.com) значення, то ви можете заощадити гроші, скасувавши ваші всеосяжний охоплення. Це означає, що ви повинні отримати в аварію ваш автомобіль не буде відремонтовано або замінено ваша страхова – але якщо він має мало або взагалі не Kelly Blue Book значення то ваш всеосяжний охоплення буде практично марним в будь-якому випадку.

Ще один спосіб заощадити гроші на страхування автомобіля в штаті Міссурі є збільшення франшизи вашої політики. Що це означає, що чим більше ви платите, коли у вас є претензії (і тим менше страхова компанія повинна платити) знизити премію буде.

Тепер прийшов час для вас, щоб перейти в Інтернеті і почати порівняння автомобільних політика і ціни в Інтернеті. , Роблячи порівняння на мінімум 3 різних веб-сайтів Автострахування порівняння ви будете впевнені в отриманні найдешевших онлайн страхування автомобіля в штаті Міссурі.