як отримати дешевий автомобіль страхування онлайн у Флориді

Інтернет робить порівняння і знайти найдешевші автомобільного страхування у Флориді Snap – або, точніше, простим клацанням миші. Кілька десятків різних сайтів пропонують вам можливість порівняти ціни серед різних страхових компаній, так що ви можете швидко і легко знайти політику автомобільного страхування, який підходить саме Вам за найкращою ціною.

Тим не менше – перед вами просто вийти в інтернет і почати введення інформації на веб-сайтах порівняння, було б платити за вас, щоб створити “Мрія” автомобільного страхування політику таким чином, щоб можна було порівняти ту ж політику на кожному сайті.

Майте на увазі, що кожен з таких способів знизити автомобільний страхової премії можуть бути об’єднані – а значить, ви можете використовувати більше ніж одну пропозицію і додати заощадження разом!

Найбільше, що ви можете зробити, щоб зберегти ваші ставки автомобільного страхування є їх низька їздити безпечно і легально. Під цим я не маю на увазі перевищення швидкості або інших рухомих порушень і, безумовно, не DUIs або DWIs. Навіть один DUI або дви осуд і ви можете поцілувати дешеві тарифи страхування автомобіля до побачення не менше 3 років – другий такий переконаністю, і ви будете кинув у глибокий кінець високого ризику страховий пул без трубки.

У вас є інші страхові поліси – такі, як поліси страхування життя або політики домовласників або поліс медичного страхування – з тієї ж страхової компанії? Якщо так запитати про Multi-дисконтна політика на щомісячні премії.

Ви були з тієї ж страховою компанією, в той час як зараз? Якщо це було 5 років або довше цей час ви запитали про Довгостроковою-дисконтна політика.

Ви керуєте менше 500 миль на місяць в середньому? Якщо ви, то немає ніяких причин, щоб платити повну ціну за Ваш автомобіль Страхування – Попросіть вашого агента про низьким пробігом знижкою.

Чи підтримуєте ви свій автомобіль в гараж на ніч? У цьому випадку ви могли б отримати дійсно хорошу знижку, поговоріть з вашим агентом.

Якщо ви додали протиугінних пристроїв до вашого автомобіля, ви повинні запитати вашого агента, якщо будь-який з них допоможе зменшити ваші щомісячні премії автострахування.

Якщо Вам немає 25 Ви знаєте, як дорого ваші щомісячні премії. Ви можете обрізати його приблизно на 5% якщо ви залишаєтеся в школі і може підтримувати принаймні 3,0 середній бал. Вам слід поговорити з вашим агентом про хорошою знижкою студентів.

Ви керуєте старий автомобіль? Юнкер? Якщо ваш автомобіль вже не має жодної книги Келлі Синьої значення, то ви були б дурнем, щоб продовжувати платити за зіткнення або каско, так як ваша страхова компанія буде MAX-будь-яку компенсацію до вас на книжковій Келлі Синьої вартість вашого автомобіля.

Ви старий драйвер, скажімо 55 або старше? У цьому випадку ви, напевно, помітили вашу премію почало поступово зростати. Ви можете дати йому різкий поштовх вниз, якщо ви берете – і передати – курси підвищення кваліфікації спеціальних водія. На жаль, не кожна страхова компанія пропонує цю знижку, тому вам доведеться перевірити навколо.

А як щодо вашої франшизи? Подумайте про це уважно і прийняти рішення про максимальну суму, яку ви відчували б себе комфортно платив з власної кишені, в будь-який час ви подати позов. Чим більше ви готові кашель вгору з власної кишені, тим менше ваша страхова компанія буде стягувати вам кожен місяць.

Використовуючи поради в цій статті, то тепер прийшла пора, щоб виліпити страхування мрії автомобільної політики, яка була розроблена з нуля коштувати вам якомога менше, – а потім ми збираємося перейти в Інтернеті і отримати абсолютну дешевим цитуючи автомобільного страхування, які тільки можливо знайти.

Просто пам’ятайте, що якщо ви і справді хочете отримати дешеві онлайн страхування автомобіля у Флориді вам потрібно порівняти ціни на вашому сновидінні політики, принаймні 3 різних веб-сайтах – але як тільки ви зробили, що ви повинні бути в змозі схопитися за найкращою ціною ви можете знайти і впевнені, що ви й справді отримав найдешевший онлайн страхування автомобіля, що можливо, ви можете знайти в штаті Флорида.