як отримати дешевий автомобіль дешево страхування цитата на новому транспортному засобі

Автомобілі неймовірно дорогі для запуску і підтримки в умовах сучасної економіки і одним з цих витрат страхового покриття. Є люди, які будуть відмовлятися від страхування повністю, аби мати достатньо грошей для володіти автомобілем. Інші люди можуть брехати, щоб отримати автомобіль дешево цитатою страхування. Крім того, це незаперечний факт, що це жахливо дорого купувати новий автомобіль в даний час, особливо у зв’язку з викидами податок був введений урядом. Новий податок на викиди вуглекислого газу, який в даний час діє з 1 вересня в 2010 році, очевидно, натяк на зеленішою існування але проблема в тому, що це робить його ще більш важким для людей, щоб зуміти дозволити собі купити новий автомобіль . Враховуючи, що кілька автомобілів, зокрема, 4х4, носять більш високий податок викиди переважніше для майбутнього нового власника транспортного засобу, щоб піти на більш компактний, більш економічний автомобіль, для якого викиди податок нижче. Гібридні транспортні засоби, звичайно, мають найменші викиди боргу, якщо такі є, але вони не широко пропонуються на південно-африканському автомобільному ринку. Тому, як саме ви, споживачеві, зменшити витрату своїх коштів у результаті придбання і страхування нового автомобіля?

Перш за все, можна досягти дешевого автомобіля страхування цитатою, задача, яка може початися ще до того, як ви купили новий автомобіль. Саме те, що я маю на увазі під цим? Ну, премій страхування автотранспортних засобів впливають вигляд автомобіля покривається. Дорогі автомобілі, відповідно, дорогі виправити і, коли транспортні засоби, подібні до цього, потрапив в аварію, це страховик, у кого є розщедритися. Таким чином, страхові компанії часто намагаються знизити потенційні витрати на ремонт на їх стороні за рахунок збільшення щомісячної премії. Бюджетних автомобілів, з іншого боку, є менш дорогими для ремонту та частини до них коштують дешевше, так що якщо ви вирішили купити одну з цих видів транспортних засобів, то швидше за все ваш щомісячний ставка буде нижче теж. Таким чином, менш дорогих автомобілів не тільки дешевше купити але викиди Леві додатково може бути нижче, а якщо включити можливі фінансові заощадження на премії, можна зменшити вплив на ваші фінанси.

До цих пір я не мав справу з рад, щоб отримати авто напрокат цитатою страхування ще до того, як почати пошуки ставки, але що ви будете робити тепер, коли ви досягли стадії, по суті, отримання лапках? Почнемо з того, ви хочете, щоб отримати багато оцінок, так що ви будете мати різні на вибір, і ви можете зробити це, перейшовши через інтернет постачальником страхування, які пропонує вам кілька цитат. Ці компанії можуть додатково можливо, допоможе вам заощадити до 25 відсотків від свого комерційної пропозиції, щоб вони реальний шлях, щоб розглянути.

Інші методи для отримання менш дорогих оцінка не включає вибір між використанням запасного автомобіля в той час як ваш стає відремонтувати, якщо, звичайно, у вас немає ніякого іншого способу дістатися до роботи. Це також можна відмовитися кришкою на розгром і захват-захист і на незначних вм’ятин і подряпин, так що ви можете зменшити свої премії.