як отримати дешеве страхування онлайн домовласників в штаті Айова

Було б легко сказати, щоб ви просто перейти в Інтернеті, знайти один з багатьох сайтів, які дозволять вам зробити порівняння цін на страхові поліси домовласників від різних страхових компаній і зробити з нею.

На жаль, робити це не обов’язково буде вам найдешевше страхування домовласників, що можна знайти в Інтернеті в Айові.

Доброю новиною є те, які дії необхідно зробити, перш ніж в інтернет для пошуку політику дешевих домовласника все відносно легко взяти.

Давайте почнемо з курінням. Якщо ви курите ви збираєтеся платити більше за страхування вашого домовласника. Це дуже просто. Ви повинні кинути палити, якщо ви хочете отримати найкращий курс. Якщо у вас вже є страховий поліс домовласника, і ви були курцем в той час ви вийняли політики, але ви так кинути курити, вам потрібно, щоб ваш агент знає, як ви будете в черзі на досить хороший зниження щомісячних премій.

У вас є інші страхові поліси – страхування авто або медичного страхування, наприклад – з тією ж страхової компанії? Якщо це так, ви повинні отримувати кілька знижок.

Аналогічним чином, якщо у вас були ваші політики з тією ж компанією протягом 5 або 6 років, ви повинні запитати вашого агента, якщо ви маєте право на довгостроковий знижкою.

Тримайте ваш кредитний рейтинг добре. Багато людей не знають, що щомісячні премії ви платите за страхування вашого домовласника, заснований, зокрема, на ваш рахунок кредиту. Чим краще ваш рахунок кредиту, тим менше ви будете платити щомісяця за страхування вашого домовласника.

Якщо ваш будинок знаходиться більш 10 років поговорити з вашим агентом про економію ви могли б отримати, якби ви до класу водопроводу та електричної системи.

Пожежна небезпека більша частина щомісячної премії ви платите за свою політику, тому прибравши з неї всі кисті і бур’янів десяти футах від усіх структур на вашу власність часто може знизити премію.

Якщо ви можете дозволити собі установку системи пожежогасіння або контрольованої системи захисту будинку, яка повідомляє пожеж та крадіжок владі 24/7 ви можете мати право на стільки ж, скільки 30% зниження премій ваш щомісячний домовласника, але поговорити зі своїм агентом до установки такої системи, як не у всіх системах отримаєте таку ж знижку.

Встановіть чутливих до руху відкритий прожектори, щоб перешкоджати грабіжників, і обрізати кущі від всіх вікон далі перешкоджати додому зломів.

Встановіть ригеля замків на всіх зовнішніх дверей і переконайтеся, що всі вікна, навіть ті, на верхніх поверхах, є робоча замок.

Встановіть потрібну кількість детекторів вогню і диму для розміру і розташування вашого будинку і переконатися, що всі вони знаходяться в робочому стані. Замінити батареї два рази на рік в той же час, що годинник встановлено вперед або назад годину.

Купити вогнегасник, який спеціально розроблений для кухні пожеж і тримати його під рукою у вашій кухні.

При встановленні значення вашої політики переконайтеся, що він достатньо, щоб відновити ваш будинок від фундаменту і, що досить, щоб замінити всі ваші речі – але не робіть помилку, страхуванні землі під вашим будинком.

Чи можете ви дозволити собі більше франшиза на вашій політиці? Розглянемо це питання ретельно, як вам буде запропоновано придумати готівкою для покриття вашої франшизи, якщо ви коли-небудь є претензії. Подвоєння вашої франшизи від $ 500 до $ 1000 може значно знизити ваш щомісячний платіж премії.

ОК, тепер, коли ви знаєте, що ви шукаєте в політиці – як можна структурувати політики, щоб врятувати вас найбільше грошей кожен місяць – це час для вас, щоб вийти в інтернет і почати заробляти порівняння, принаймні 3 з сайтів, які дозволяють Вам порівняти домовласників страхових полісів і ціни тут, в Айові.

Не забудьте взяти додатковий час, щоб зробити ваші порівняння на декількох сайтах (принаймні 3 різних веб-сайтів), якщо ви і справді хочете, щоб отримати страховку онлайн дешево домовласника тут, в Айові, так як жоден сайт не зрівняється всіх різних страхових компаній, що працюють в держави.