як отримати дешеве страхування онлайн домовласників в штаті Міссісіпі

Отримання страхування в Інтернеті вашого домовласника є розумні речі робити. Це майже напевно заощадить вам гроші. Однак, не просто почати натиснувши навколо від Ціна сайт порівняння цін сайт порівняння. Якщо ви дійсно і по-справжньому хочете зберегти більше грошей можливо, коли ви купуєте онлайн страхування вашого домовласника, то є кілька речей, які ви повинні знати.

По-перше, ви повинні зрозуміти, як страхова компанія думає так ви зрозумієте, як відповісти на деякі з питань, на форми вам буде представлений з. Давайте почнемо з бігла деякі з речей, що майже будь-який покупець може зробити, щоб зберегти вартість страхування їх домовласників якомога нижчою.

Тримайте вашу кредитну історію чистою. Багато домовласники не знають, що їх кредитна історія впливає на скільки вони платять за страховку домовласника, – але вона робить. Чим краще ваш рахунок кредиту, тим менше ви будете платити за страховку, так що тримаєте ваші кредитні під контролем.

Є кілька факторів, які впливають, скільки ви платите за страховку домовласника, і якщо ви готові до вирішення кожного фактора окремо, і нехай ваш агент знати, які зміни та / або поліпшення, які ви зробили навколо вашої власності, ви побачите різке зниження вартості вашої страховки. Запуск кожного проекту повз вашого агента перш ніж це зробити, так що ви будете знати заздалегідь, скільки грошей ви будете економити.

Установка прожекторів, які є чутливими руху та обрізки кущі подалі від вікон зробить ваш будинок набагато менш привабливим для грабіжників. Так буде установка ригелів на кожній зовнішніх дверей на вашу власність і встановлення замків на кожен вікні.

Заповнення вибоїн і заміна всіх зламаних або нерівній бетон на вашу власність знизить шанси на травму відповідальності, пов’язаної з позовом. Так буде замінити будь-які погані дошки на палубі і під’їздів і зміцнення всі палуби і ганок перила.

Купівля системи домашнього захист не тільки дасть вам і вашій родині величезна кількість душевного спокою, але такі системи, як було доведено для стримування крадіжок і, щоб зменшити тягар пожеж. Поговоріть з вашим агентом до прийняття рішення про конкретну систему, однак, тому що не всі системи претендувати на найбільшу знижка премії.

Якщо у вас є бізнес на дому частина вартості вашої системи захисту будинку, можуть бути звільнені від податків, додаючи ще один рівень заощаджень щомісяця.

Найбільш поширеними позовом домовласників для води шкоду, заподіяну зламаною труби води. Ви можете претендувати на суттєву економію місяць за місяцем, якщо ви готові кинутися за одноразові інвестиції для оновлення вашого водопровідно-каналізаційної системи.

Переконайтеся, що ви встановили всі дим і пожежні сповіщувачі у Вашому домі, які необхідні і переконайтеся, що кожен з них має робочий акумулятор. Батареї повинні бути змінені два рази на рік.

Купити вогнегасник, який спеціально призначений для боротьби кухня пожеж та встановити його поряд з плитою.

Якщо ви можете дозволити собі збільшити ваші франшизи ви будете економити гроші кожен місяць за рахунок зниження премії, але не згодні платити більше франшиза, ніж ви можете собі дозволити платити.

Не робіть невеликі претензії. Чим довше ви можете піти без подання позовної заяви нижньої ваші премії буде. Попросіть вашого агента, як часто ваші премії розглядаються.

Якщо ви купуєте онлайн страхування вашого домовласника, ви заощадите значну суму грошей. Однак, ви тільки заощадити ці гроші, якщо ви не поспішайте, щоб розглянути 3 різних веб-сайтів порівняння цін. Якщо ви покладаєтеся тільки на одному сайті ви побачите тільки ціни невелика жменька компаній.

Крім того, для того, щоб отримати кращі ціни можливо, ви повинні відповісти на анкети на всіх 3 сайтів з тим же відповіді. Надаючи такі ж відповіді на всі 3 форми, які ви будете ефективно порівнянні ж страховий поліс на кожному сайті, і це є способом зберегти більше грошей.

Єдине, що залишилося для вас, щоб визначити, які компанії ви відчували себе комфортно і які з них ви відчуваєте себе впевнено все ще буде в бізнесі в 30 років. Крім цього все, що залишилося для вас, щоб вибрати кращу ціну, яку ви можете знайти і знаю, що ви отримали дешеве страхування онлайн домовласників в штаті Міссісіпі і що ви зберегли найбільшу кількість грошей, яке ви тільки міг.