як отримати ваші речі SR22 повністю подано

Є багато різних підстав, чому один буде запропоновано зробити це за законом мати SR22 страхування, деякі з яких записані нижче:
1. Коли ви зловили водіння в стані алкогольного сп’яніння або заборонених препаратів (ДВ);
2. DUIs або водіння автотранспортного засобу, перебуваючи під впливом алкоголю або заборонених речовин;
3. Будучи залученим в автомобільній аварії в той час як ваш автомобіль не застрахований, і оцінка була видана проти вас без вас задовольняє рішення;
4. Отримання занадто багато квитків в дуже короткий період часу (небезпечних драйверів);
5. Водіння з припинена або анульована ліцензія;

Якщо ви зробили будь-який з перерахованих вище порушень закону, це призвело б до призупинення вашого привілеї, щоб рухатися, і SR22 буде очікувати.

Як ви можете вирішити, якщо ви повинні мати фінансову відповідальність?
Тільки ваш чиновників може сказати, якщо і коли вам потрібно або не потрібно SR22 подачі. В Іллінойсі, державний секретар розповім вам вимога мати SR22 сертифіката подали чи ні. Крім того, вони будуть радити вам знати, коли вам не потрібно SR22. Як тільки подали, SR22 повинна підтримуватися якщо не порадив іншого державного секретаря, що вам не потрібно.

Що подати
Коли ви повинні мати SR22, вам необхідно подати документ, що підтверджує вашу фінансову відповідальність. Сертифікат повинен бути поданий з Департаментом автомобільного або DMV. Даний документ фактично буде прибрати призупинення ліцензії дозволяє управляти автомобілем знову, за умови, що ви виконали всі інші умови, що встановлюються державою.

У штаті Іллінойс, фінансова відповідальність може складатися з однієї з таких сертифікатів страхової компанії, яка повинна бути подана безпосередньо державному секретарю:

Сертифікат-оператора: Це документ, який ви будете використовувати, щоб підтвердити, що ви застраховані, коли ви їдете чи іншого транспортного засобу з вираженим згоди фактичного власника, у випадку, якщо ви не є власником автомобіля, який ви будете керувати. Майте на увазі, що сам автомобіль, необхідно застрахуватися, а також. Цей вид страхування називають не власником SR22 страхування. Люди, які отримують цей охоплення ті, хто не мають ніякого транспортного засобу, але отримати це покриття відповідно до вимог SR22. Сертифікат оператора є найдешевшим видом SR22 страхування.
Сертифікат власника: Оператор покриті тут також є власником автомобіля. Іншими словами, у вас є автомобіль, і ви отримаєте страхування відповідальності на цьому транспортному засобі, яка повинна бути зазначена на політику, і попросити вашої страхової компанії подати політики з державним секретарем в якості фінансового сертифіката відповідальність.
-Operators/Owners Сертифікат: Цей сертифікат видається покриття будь-яких і всіх механічних транспортних засобах або у власності або не належить водієві. Це не є широко поширеною формою, і використовується в основному у зв’язку з встановленими особами. Це найвищі ціни тип фінансової відповідальності.

Мінімальна реквізити
Потрібно, щоб у вас є страхування авто страхування відповідальності, перш ніж подати на SR22. Ваше покриття повинне забезпечувати принаймні мінімальних державних необхідних меж, а саме:

Тілесне ушкодження (BI) у розмірі $ 20 000 на одну людину;
Тілесне ушкодження $ 40000 в аварії;
Матеріальні збитки (PD) за аварію в розмірі $ 15 000;
Незастрахованих автомобіліст тілесні ушкодження (UM BI) на одну людину у розмірі $ 20000;
Незастрахованих автомобіліст тілесні ушкодження (UM BI) за аварію в розмірі $ 40 000.

Якщо ви вирішили припинити страхування, пропустили, щоб зробити платіж, або просто забули продовжити її, коли вона була обов’язковою на заощадження, то ваша страхова компанія дасть повідомляє державу. У цьому випадку державний секретар буде повторно призупиняти або анулювати вашу водійських прав.

Хто подасть SR22
Ні ви, ні ваш страховий виробник не дозволено подавати SR22 з державою. Ви повинні отримати свідоцтво SR22 і мають страховий компанії подати його безпосередньо з державою. Кілька років тому техніку подачі був ручним і було зроблено за допомогою звичайної пошти. Тепер процес автоматизований і здійснюється за допомогою основи Інтернету. Вона займає близько трьох робочих днів між раз при купівлі SR22 і часу, він отримує повідомлено державі.