як отримати Каліфорнії котирування медичного страхування

Як правило, в Каліфорнії, не важливо, який Каліфорнія медичного страхування компанії, яку ви обрали, ви в кінцевому підсумку платити майже такі ж премії. Каліфорнія Котирування медичного страхування всі були б однакові для різних страховиків. Преміум вирішується Департаменту страхування і, отже, повинна бути однакова для всіх страховиків. Компанії, яку ви обираєте, як правило, залежить від близькості, сервіс, з уст в уста, або напрямки, інші на робочому місці.

По-перше, давайте зрозуміти деякі основи медичного страхування. Як і в багатьох інших штатах США Каліфорнії сектор медичного страхування дуже добре організовані. Страхові компанії мають докладні списки лікарів, що ваш страховий поліс дозволить Вам відвідати і направить вас на процедури консультуватися з цими лікарями. Премія, яку ви платите за непередбачені медичні просторах і в більшості випадків суми премії досить менше і розумно. Ви повинні бути ясними щодо обгрунтування медичне страхування, яке буде платити за медичні витрати, понесені вами.

Далі ви повинні мати чітке уявлення про медичних закладів у Каліфорнії, так що ви не панікуйте у разі невідкладної медичної допомоги. У разі невідкладної медичної допомоги вашої турботою має бути хорошої медичного обслуговування та відновлення, а не рахунки. Вартість рецепта лікаря і вартість ліків ростуть з кожним роком. Страхування, здається, є єдиним способом вижити для всіх громадян в Каліфорнії. Після розгляду вищевикладених фактів ви повинні отримати Каліфорнії Котирування медичного страхування і потім прийняти рішення про Ваше медичне страхування.

Каліфорнія медичні страхові компанії зможуть запропонувати вам кілька знижки. Каліфорнія Котирування медичного страхування приймаються на основі цих знижок. Це не так, якщо ви йдете до будь-якого лікаря і страховик оплачує вартість ви понесли.

Організація медичного забезпечення (ГМО) схему страхування призначає лікар вам. Тепер, все, швидкої медичної допомоги, госпіталізації, огляди і медицини покупки управляються під порад свого лікаря. По суті ви не можете консультуватися з будь-яким лікарем в Каліфорнії і платити за медичні витрати, і очікуєте, що ваш страховик відшкодовує. Ваш лікар призначений страховиком несе повну відповідальність за вас і вашого охорони здоров’я. Каліфорнія медичного страхування Котирування для системи ОПТ від компаній Каліфорнія медичного страхування має економічну цінність премії.

Організація бажаних постачальників (PPO), з іншого боку, має список лікарів, що є досить великою. З цього списку ви можете вибрати лікаря і лікарню і отримати всі ваші швидкої медичної допомоги добре освітлені. Страховик оплачує всі ці законопроекти. Страховик може надати Вам знижки на обсяг, якщо Ви обираєте схему ПФО. Звичайно Каліфорнії медичного страхування Котирування для РРО схеми від компаній Каліфорнія медичного страхування крутіше, ніж схеми ОПЗ.

Виїзд HMO і ППО плани і лікарі, перш ніж приймати покриті Каліфорнії медичного страхування. Каліфорнія Котирування медичного страхування буде згадано все ясно. Це не обов’язково, що, заплативши більше ви отримаєте кращу турботу або, заплативши меншу премію ви отримаєте поступається охорони здоров’я. Платити стільки, скільки премій, як вам зручно заплатити і купити страховий поліс.