як молоді водії можуть заощадити на страхуванні

Молоді водії борються більше дозволити собі їхати на автомобілі, поєднання різкого зростання цін на паливо і зростанням вартості страхування робить це таким чином, можна знизити витрати, хоча.

Молодший, недосвідчені водії представити більше ризику для страховиків, що знаходить відображення в цінах на страхові внески. Асоціація британських страховиків (ABI) сказав, що чоловіки у віці до 21 в десять разів більше шансів потрапити в аварію, а потім звернутися в страхову компанію, ніж тих, кому за 35.

Pass Plus, додаткової кваліфікації водіння, є одним із способів молоді автомобілісти можуть зберегти вартість своїх кришку вниз. Вартість цього виду, звичайно, від £ 100 і £ 150, але ви можете економити ще більше, на вас страховий поліс перший рік.

Прес-секретар RBS страхування, Дженніфер Калли сказав: “Благо Pass Plus схеми є те, що вона дає страхувальникові знижки на початку свого часу в якості водія.

“Однак, якщо у них вже є знижка ніяких претензій від свого імені, вони не отримуватимуть подальші знижки для досягнення Pass Plus сертифікат. Молоді водії часто думають, що покупка старий феєрверк буде означати дешевше страхових премій, ніж при купівлі нового автомобіля . Тим не менш, це може виявитися дорогою помилкою.

«Автомобілі з невеликим двигуном. Багато автомобілістів вважають, що якщо машина стара, страхова дешевше. Проте, більш старі автомобілі легше вкрасти і часто мають більш потужними двигунами.

“Крім того, вони важчі, тому заподіяти більше шкоди, якщо вони знаходяться в зіткненні. Молоді водії повинні спробувати отримати невеликий автомобіль відомого виробника з 1.0 або 1.2-літровий двигун, щоб допомогти зберегти страхові витрати.”

Тактика, що споживачі часто використовують, щоб зберегти вартість страхування автомобіля вниз відомий як “виходить”, це коли одна людина, як правило, батько, страховик автомобіля на своє ім’я і додає їх дитини в якості названого водія. Однак якщо ім’я драйвера є основним або єдиним гонщиком це може мати наслідки повинні претензії повинні бути зроблені.

Дослідження, Zurich Insurance показало, що один з десяти людей, які купили автомобіль для дитини чи онука вона застрахована від свого імені, вони не знали, що вони можуть бути скоєнні страхового шахрайства через це.

Представник Цюріху сказав: “страховик буде перебувати в межах своїх прав відхилити претензію або відновити будь-якої третьої партії витрат від дитини або батька, бабусі й дідусі самі Якщо позов буде відхилений, поліція могла лікувати водія як водіння незастрахованих і так тому і бути. оштрафований і отримає шість штрафних очок, яке означало б автоматичне заборону для знову кваліфікованого водія. Вони також мають оголосити що позов був відхилений на майбутніх додатків страхування, підвищення їх премій. ”

Однак молоді водії можуть заощадити гроші, був названий водіїв на політику батьків, якщо вони є випадковими користувач транспортного засобу. Вони можуть бути названі про політику як постійний водій або додані в якості тимчасової водій в періоди вони будуть використовувати транспортного засобу.

Страховики часто пропонують онлайн-знижок при покупці страхових полісів таким покупок в Інтернеті може заощадити до 10% від високою ціною. Він також платить близько магазину, використовуючи веб-сайт онлайнового порівняння, такі як OnlyInsurance.com означатиме, що ви отримаєте кращу пропозицію на ринку доступні для вас.

Представник comparethemarket.com, інше порівняння сайті, сказав:. “Інші поради включати розгляд сторонніх пожежі та крадіжки кришки, але завжди дивлюся на повністю всеосяжної політики теж краще зробити вибір на користь останнього, якщо можливо, але якщо ваш автомобіль є низьким значенням, сторонніх кришка може бути більш підходящим.

“Крім того, подумайте про заходи безпеки – Ваш автомобіль може бути припаркований в гаражі або з вулиці не змінити ваш автомобіль, як це дійсно може підтягнути премії?.
«Підвищення ваш зайвий – частина будь-якого страхового відшкодування ви повинні заплатити самі – також знизить вартість кришки, але не пам’ятаю, щоб встановити його занадто високо, оскільки ви не можете бути в змозі дозволити собі зробити заяву.”