як можна оцінювач страхового випадку допомогти

Страхові експерти втрати приватних найманих людей, які зазвичай були загартованими регулятори втрата для страхових компаній. Не дозволяйте подібні імен обдурити вас! Регулятор працює в страховій компанії, і проводить свої дні шукають способи, щоб платити вам менше. Ваш експерт, з іншого боку, працює на вас і намагається знайти способи, страхова компанія повинна досить платити вам більше. Регулятор не скаже вам про додаткові покриття ви можете мати; оцінювач працює понаднормово намагаються змусити вас все, що ви маєте право.

Щоб показати вам, як це працює, давайте припустимо, що був жахливий пожежа у вашому бізнесі, який дістав вашому салоні. Всі в передній зруйнований, і ваш салон повинен бути відремонтований. Регулятор страхового випадку буде ввічливо покласти через ваші документи, щоб оплатити позов про структурні ушкоджень, пошкодження водою, втрати товару, і час втратили з бізнесу. Він не зобов’язаний робити більше, ніж це.

Оцінювач страхового випадку, однак, прийде і покажемо вам інші речі: як ушкодження водою з вашої розбризкувачі та пожежні машини просочилася в спину складських приміщень, руйнуючи пристосування і товари ви не думали, щоб перевірити. Як дим потрапив у вашому верхньому поверсі офіси, залишаючи їх з неможливим до усунення запаху навіть після пошкодження внизу відремонтована. Як дальнє світло в передній половині вашого магазину були підписані і ослаблені, і їх необхідно замінити, перш ніж місцями сніг валить вашій даху цієї зими. Як ви можете відновити по-іншому, щоб мінімізувати майбутні ризики. Вони навіть, як отримати максимальну віддачу від ваших втрат бізнесу одноразова виплата.

Більше того, втрата оцінювача перейде ваша політика тісно, ​​шукаючи приховані покриття, що страхова компанія не повинна вам розповісти. Він також скаже вам про будь покриття ви платите за що вам не потрібно, так що ви можете налаштувати вашу майбутню політику з вашим страховикам. І він буде переконатися, що ваші претензії обробляється самим оперативним чином можливо, варто вам можна менше час простою, так що ви можете отримати назад і працює, перш ніж ваші клієнти прив’язуються до вашої конкуренції.

Втрата засідателі працювати як для підприємств і приватних осіб. Вони можуть заощадити внутрішньої політики держателів тонн у разі повені, допомагаючи вам оцінити поточні та майбутні повені від mildewing, або за допомогою виявлення кожне плямочка вогню і диму пошкодження у вашому будинку. Вони економлять не тільки гроші, але час і стрес, що стає чемним і добре обізнаним друг, який може допомогти вам у важкі часи. І їхні гонорари завжди з лишком покривається додаткової економії вони знаходять для вас.

Лі ваші втрати особистою трагедією або частиною більш широкого стихійного лиха, ваші втрати оцінювач страхової професіоналом у своєму кутку. Найм один на початку вашого вимоги гарантує, що ви отримаєте все, що приходить до вас з найменшою кількістю занепокоєння. Там немає кращого інвестиції в той час як це.