як можна викрадень у вашому районі вплинути на ваші страхові внески

Якщо ви ходите по магазинах для страхування автомобілів в штаті Теннессі, ви повинні знати, що є дуже багато речей, які можуть вплинути на те, що ви будете вказані з урахуванням ваших ставок. Страхові компанії були навколо протягом деякого часу, і вони отримали те, що вони беруть і хто вони стягують те, що аж до статистичної науки (або так близько, як статистика може потрапити в науці принаймні) Давайте розглянемо лише один з багато десятків факторів, що галузь автострахування враховуються при розрахунку ставок.

угонів:

Це може бути те, що ви насправді не думав про по відношенню до вашого страхування автомобіля. Я чесно не було, поки я не почав робити невелике дослідження. Перша ось кілька статистику з цього питання, яку я знайшов на сайті страхової інформації Інституту:

* Автомобіль вкрадений кожні 28,8 секунд в цій країні
* Десятку держав для автомобільних крадіжок
1.) Каліфорнія
2.) Texas
3.) Флорида
4.) Арізоні
5.) Грузія
6). Мічіган
7.) Вашингтон
8.) Іллінойс
9.) Огайо
10). Меріленд

ОК і ще кілька статистики (авто страхові компанії хотіли б мене), що я думав, були напрочуд тут. Маючи старий автомобіль ви можете думати, більшість злодіїв залишать ваш автомобіль тільки на користь вашого Бімер сусідів. Це не те, що ви повинні обов’язково залежить від. Тут в першу десятку найбільш викрадаються в країні:

1.) ’95 Honda Civic
2.) ’91 Honda Accord
3.) ’89 Toyota Camry
4.) ’97 Ford F-150
5.) ’94 Chevrolet C / K 1500 вантажівок
6.) ’94 Acura Integra
7.) ’04 Dodge Ram
8.) ’94 Nissan Sentra
9.) ’88 Toyota Pickup
10.) Toyota Corolla ’07

Нічого собі тільки два з цих транспортних засобів були навіть зроблені в останнє десятиліття. Так у всякому разі, як це впливає на ваші страхові внески?

Ну, як можна було б очікувати авто страхові компанії фактором в тому, де ви живете, і на якій машині Ви їздите (на основі статистичних даних, таких як вище) у з’ясування того, як на ризик ви для потенційних Theft Auto, і тому, скільки ви повинні додатково платити за цей ризик.
Сказавши, що це як правило, досить важко зрозуміти, скільки саме це впливає на ціни, так як багато інших речей, такі, як вік, стать, історія водіння, до претензій і т.д. і т.п. фактор у свою премій.

Ще один спосіб крадіжки авто може вплинути на ваше витрат на страхування є той факт, що якщо ви знаєте про своїх ризиків, ви можете придбати додаткове покриття, щоб переконатися, що ви будете застраховані в навіть, що ваш автомобіль або частину вашого автомобіль був вкрадений. Навіть думав, що мінімальні вимоги для більшості держав є лише страхування відповідальності більшість людей вважають за краще, щоб забрати всеосяжної політики, а яка не захищає від (серед іншого) Theft Auto.

Навіть якщо ви живете в області високого ризику і мати високий автомобіль моделі ризику існують речі, які ви можете зробити, щоб знизити ставки і ризик стати жертвою. Один з найбільш очевидних паркує свій автомобіль в безпечному місці в нічний час, якщо взагалі можливо. Це те, що більшість страхових компаній запитати про даючи вам цитату. Парковка автомобіля в уривчастої алеї, ви набагато більш імовірно, щоб прокинутися, знаходячи його відсутності або з коліс від – а також набагато більш імовірно, трохи доплатити на рахунки страхування.

Інша справа, що багато автомобільних страхові компанії надають знижки для – а адже деякі держави мандат знижки – надає протиугінні пристрої, встановлені в автомобілі. Якщо ви живете в районі, як відомо, мають високий рівень угонів, то це буде гарна ідея, в усякому разі.