як можна вибрати вимог постачальників програмного забезпечення

Програмне забезпечення для управління Претензії повинні використовувати технології для створення інноваційних рішень – революційні методи на виплату страхових відшкодувань програмного забезпечення, компенсації робітникам програмного забезпечення і призначених для користувача послуг, де страхові вимоги програмного забезпечення і всіх асоціативних професій б домогтися більшої ефективності. Чуйним і розробки технології екіпаж спеціально зобов’язані відповідати на кожен запит програмного забезпечення страхування завжди була складною частиною процесу прийняття рішень при виборі постачальника програмного забезпечення. “Коли вам це потрібно?” Це правильна реакція для кожного запиту. Талановиті розробники і висококваліфікованих фахівців повинні піднятися на кожен виклик.

“Постачальників рішень”, знайдений в місії, є необхідним чинником при виборі постачальника. Роки підготовки скарг продуктів програмного забезпечення для управління не повинні затуляти основну місію – забезпечення постійного високого рівня обслуговування з унікальною підтримкою у вирішенні завдань персоналу.

Ваш постачальник повинен зрозуміти конкурентний характер управління програмним забезпеченням претензій на сьогоднішньому ринку, тонкощах економіки та довіру питань, які можуть бути подолані тільки через довгострокові зобов’язання з обслуговування клієнтів. Сьогодні, як і в минулому, будь-яке мале ковзання може призвести до гігантських падінням. Це особливо вірно в області програмного забезпечення страхових виплат, де належної обачності і спільноти правління високо. Продавці роблять вибір заснований на рефералів. “Follow Through у всьому буду робити”, має бути постачальником девіз.

Якщо ви регулятора і телефон дзвонить з гачка, необхідно Претензії Програмне забезпечення для управління, компенсації робочих Програмне забезпечення для всіх ваших страхових випадків, з вбудованим відображення даних, а й уявлення, засноване на лінії бізнесу. Переконайтеся, що Ваша система має вдосконалені можливості пошуку, щоб знайти претензії файлу вам необхідно. Крім того, захопити всю відповідну інформацію, претензії, документувати всі файлові операції, увібрати в себе всі звіти і листування і підтримувати постійну запис транзакції для декількох претензій та / або декількох клієнтів? Одна зупинка магазин системи переважно.

Деякі речі, щоб шукати:
• Загальна документація для всіх діяльності
• Потужний прав доступу користувачів для контролю рівня користувачів і влади
• можливість шифрування спеціально для браузера додатків
• Високоефективна часовий лаг / щоденник / Сигнали / претензії нотами. Багато програм в даний час перспективи взаємодії з календарями
• Підтримка діяльності, пов’язаної, як відгук законопроекту, управління справами, політикою адміністратора інтерфейси
• Можливість для користувача інтерфейсів, як HR та бухгалтерського обліку
• Стандартний користувальницький інтерфейс для всіх напрямків бізнесу
• Кілька лінії клієнта носієм ділових відносин і єдиної бази даних
• Документ депозитарію в робочий процес системи управління
• Аудит стежки, через закон Сарбейнса обачності (SOX), коли використовується з іншими програмами
• Програмне забезпечення TPA Likes з часом і білінгу рахунок можливості з рахунок-фактура і дебіторську заборгованість покоління.

Нарешті, інтернет-додатків, клієнт портали, портали постачальника, і інші веб-портали доступу повинні бути доступні для діяльності. Розглянемо варіанти, як рахунки-фактури постачальника додавання (усуває канцелярської часу і дозволяє постачальникам контролювати рахунку та оплати діяльності без виклику). Перестраховиків може контролювати діяльність претензії і складати звіти дотримуючись носія і TPA керівні принципи, так як всі віддаленого доступу повинна бути під контролем.

Остання думка: більшість нішевих продуктів Software задовольнити більшість потреб користувача, але рідко все. Це зручне почуття, щоб знати, що розробник готовий внести незначні або значні зміни в програмне забезпечення для розміщення поточних і майбутніх потреб, які, можливо, не були враховані в оригінальній упаковці.