як медичні ощадні рахунки порівняти домовленостям здоров’я відшкодуванню

Обидва медичні ощадні рахунки і Розміщення Оздоровчий Відшкодування вважається “споживачем охорони здоров’я”, але що це дійсно означає? Оскільки обидва як правило, працюють з високою франшизи планів медичного страхування, рутинної претензії оплачуваних за рахунок споживача керовані рахунки, а не за рахунок страхових компаній.

Медичні ощадні рахунки (HSA) може бути тільки в поєднанні з певними високою франшизи планів медичного страхування, які можуть мати або не мати найнижчий премій доступні. Як правило, ці плани мають нижчі показники, ніж стандартний, повне охоплення страхуванням, але ви можете бути в змозі знайти інші високі франшизи плани з більш низькою націнкою.

Здоров’я відшкодування витрат (HRAs) також найчастіше використовується в поєднанні з високою франшизи план медичного страхування, який також відомий як високим податком план медичного обслуговування (HDHP).

як справи споживачем планів охорони здоров’я фінансуватися?

І ви, і ваш роботодавець може фонд планує HSA здоров’я. Ви маєте право депозит до $ 3050 у індивідуальний HSA або $ 6150 в сім’ї HSA. Якщо Вам від 55 до 65 років, ви можете внести свій внесок і додаткові $ 1000 на рік. Що б ви не сприяти вашому HSA до 15 квітня наступного року буде розглядатися як “вище лінії” податкове вирахування за поточний податковий рік. Над лінією відрахування дозволять вам отримати федеральні відрахування з податку на прибуток, навіть якщо ви вирішили не перераховувати і взяти стандартний вирахування.

Ваш роботодавець також може внести гроші на HSA і внесок будуть “виключені” з вашого доходу так що це не підлягає або FICA або податку на прибуток. Обидва типи внесків знизити федеральний прибутковий податок і майже всі держави приєдналися до федерального уряду, дозволяючи обіймати державні відрахування податку на прибуток за те, що ви свій внесок у ваш HSA.

На противагу цьому, HRA плани виключно роботодавець фінансуються. На щорічній основі, ваш роботодавець може відкласти до оподаткування доларів для вас використовувати для охорони здоров’я. HRA не можуть фінансуватися скорочення заробітної плати та HRA планів може забезпечити тільки пільги на медичні витрати, які можуть бути обгрунтовані. Внески вашого роботодавця, 100-відсоткової податком для роботодавця і цих родовищ не обкладається податком для вас.

хто володіє вашої HSA або HRA коштів?

Ваша HSA залишається Вам ви втратите роботу, робочі місця або зміну пенсію. Ви вирішуєте, що фінансова установа буде керувати вашої HSA, як інвестувати, коли баланс і на зняття коштів. Уряд вирішує, які медичні витрати право бути оплачені з вашого HSA, але закон є дуже гнучкою. Ви можете сплатити голковколювання, розчинів для контактних лінз, стоматологічної допомоги, перуки, якщо ви втратите ваші волосся під час хіміотерапії і т.д. Одна річ, ви більше не може платити за з вашого HSA є більш-рецепта ліки, як аспірин, але інсулін і запропонованих ліків як і раніше законні витрати HSA.

Ваша HSA кошти будуть пролонгувати рік за роком і продовжують рости податковими пільгами, але ваш роботодавець має повну свободу над тим, як HRA коштів обробляються в кінці планового року. Ваш роботодавець може прийняти рішення, щоб дозволити вам зберегти всі невикористані кошти, тільки частина невикористаних коштів або повернути будь-які засоби, не використовуються під час планового року.

На відміну від HSA, якщо ви втратите роботу або змінити місце роботи, ваші кошти залишаються HRA з вашим колишнім роботодавцем. Ваш роботодавець також має спільне розсуд у виборі, які витрати HRA кошти можуть бути використані для і може серйозно обмежити, які послуги ви можете використовувати ваші HRA за чи запропонувати Вам повне охоплення.

Залежно від того, як ваш роботодавець налаштовує HRA, витрати, які ви можете отримувати відшкодування може включати страхування плану доплати, співстрахування і франшизи. Ви також можете бути відшкодовані за стоматологічної допомоги, рецепти, бачення або інші витрати з власної кишені медичні витрати.

що відбувається з HSA засобів, коли ви включаєте 65?

Якщо ви зняти з вашого ЧСА до вам 65 платити за некваліфіковану витрати, ви будете стикатися в 20-відсотковий штраф і вилучення, що не буде вже не оподатковуються. Після вам 65, ви можете продовжувати використовувати ваш HSA обкладаються податком витрати на медичне обслуговування, довгостроковий догляд премій, Medicare або Medicare Advantage план премій (але не Medigap премії), і порно премій плану лікарських засобів.

Ви не зобов’язані почати виведення коштів HSA в будь-якому конкретному віці, як ви з ІРА. Після 65, ви можете вивести кошти і витратити їх на що ви вибираєте без штрафних санкцій, але для зняття некваліфікованої медичної оподатковуватиметься.