як медичні ощадні рахунки допомогти споживачам уникнути сумнівного дешевого медичного страхування

З недавнім збільшенням в рекламі дешевих і недорогих рішень медичного страхування, багато споживачів стають все більш скептично ставляться до достовірності деяких рекламу медичного страхування. Ті споживачі можуть бути мудрими, каже Айдахо Департаменту страхування – державна органу виконавчої влади з страхової галузі Айдахо. Однак, якщо споживачі повинні більш дешеві плани медичного страхування, вони повинні дивитися на відкриття медичні ощадні рахунки, які приходять з низькою вартістю висока франшиза планів медичного страхування.

Як повідомляється в прес-релізі, випущеному в кінці січня з Департаменту страхового Айдахо, споживачі повинні остерігатися телебачення і друкованої реклами для низьких, доступного медичного страхування. Ці оголошення, організації каже, не може забезпечити споживачів достатньо інформації про медичне страхування політики, цін та альтернативних можливостей медичного страхування.

“Ви повинні розуміти, детальна інформація про будь план, який ви, можливо, розглядає, перш ніж зробити покупку,” говорить директор департаменту Білл угоди. «Подивіться на поточні або майбутні медичні потреби ви чи ваша сім’я може мати. Покриття та франшизи варіанти різняться від плану до плану.”

Угода хоче переконатися, що споживачі розуміють, що “голі кістки” планів медичного страхування, які охоплюють дуже специфічні витрати охорони здоров’я, можливо, душно обмеження на те, що медичні послуги та продукти покриваються планів. Ці обмеження, говорить угоди, може бути набагато більше, ніж обмеження, пов’язані з більш всеосяжних планів медичного страхування. Тим не менш, багато відбіркові охорони здоров’я планує страхової рахунок, може поставлятися з високою франшизи, але вони можуть також охоплювати регулярні огляди і забезпечити більш низькі вартості ліків рецепта.

“Товариство з обмеженою плани користі для здоров’я не покликані замінити, а доповнити інші плани”, організація заявила у своєму прес-релізі. “Освітлення обмежена менше типів медичних витрат і має більш високу співстрахування відсотки, вищі доплати і більш високі франшизи».

Більше того, організація хоче споживачі повинні знати, що деякі низькою ціною “висока франшиза плани в галузі охорони здоров’я охоплюють тільки катастрофічних витрат на охорону здоров’я. Споживачі будуть платити набагато більше попередніх витрат до політики платить жодної вигоди для відповідних медичних витрат.” Знову ж, висока франшиза заощаджень рахунків охорони здоров’я кваліфікаційних планів може допомогти дати відповіді на багато проблем, пов’язані з іншими висока франшиза планів медичного страхування.

Один з кращих способів, які споживачі можуть переконатися, що вони отримують план медичного страхування, який відповідає їх конкретним потребам та бюджету є робота з агентом медичного страхування. Агент медичного страхування буде дізнатися про стиль життя споживачів, потреби в медичній допомозі, потреби сім’ї, фінансове становище, і інші проблеми, то відповідні споживачеві найбільш підходящий поліси страхування здоров’я для його або її потреб. Ці поліси страхування здоров’я може включати в себе комплексні плани медичного страхування, але вони можуть також включати в себе низьку вартість високою франшизи планів медичного страхування, які приходять разом з здоров’я ощадних рахунків.

Споживачі також повинні бути впевнені, щоб переглянути свої поліси страхування здоров’я щорічно забезпечити, щоб їх поточної політики збігаються з їх поточних потреб охорони здоров’я і бюджетів. Медичні страхові компанії переглянути свої плани і варіанти пропозицій регулярно, що означає, що споживачі можуть отримати більше відповідного медичного страхування планує в цьому році, ніж вони могли в минулому році. Медичні страхові компанії також пристосувалися багато з їхніх планів для задоволення потреб споживачів, які навігації по поточній економічній ситуації і які можуть бути порушені законодавства охорони здоров’я.

Айдахо Департаменту страхування також закликає споживачів, щоб зв’язатися з їх відділів державного страхування, щоб гарантувати, що компанія медичного страхування і агент, з яким вони мають справу мають ліцензію в їх штаті.