як медичного страхування у Флориді працює з депресією

За даними Центру з контролю і профілактики захворювань, приблизно один з п’яти чоловік в США, як очікується, будуть порушені тривоги або депресії. З тих, хто у Флориді, від 10 до 12 відсотків, як очікується, щоб мати справу з довгостроковим занепокоєння, і з 13 до 15 відсотків, як очікується, щоб мати справу з довгостроковою депресії.

різниця між сін і розлади настрою

Кожна людина має випадкові дні, коли вони відчувають себе вниз, але депресія як розлад настрою є постійної смутку і переважною, що позбавляє вас радості в житті. Від простого пригнічений настрій в небезпечне для життя великої депресії, є цілий ряд симптомів і методів лікування.

Лікарі можуть допомогти вам визначити, де ваша проблема вписується в цьому спектрі. Канал депресії навчання пропонує тези можна використовувати, щоб краще спілкуватися з лікарями, так що ви можете почати лікувати раніше. Будьте готові говорити про те, скільки алкоголю ви п’єте, ваші режиму сну і харчування, ваші відносини і сексуальне життя і які ліки ви приймаєте. Все це може впливати на депресію.

Багато розлади настрою включають в себе депресію, такі як біполярні розлади, Циклотимической розлад, післяпологової депресії і сезонних афективних розладів. Хоча депресія частіше зустрічається у дорослих жінок, він вражає груп будь-якого віку, рівня доходів і раси. Жінки в два рази частіше, ніж чоловіки, відчувають депресію, і приблизно 12 відсотків жінок, як очікується, досвід клінічної депресії.

триває лікування допоможе?

Емоційні розлади часто добре піддаються лікуванню. У випадках, коли тривога і депресія є результатом подій, таких як смерть близької, стихійні лиха, розлучення, проблеми зі здоров’ям або втрата роботи, у вас може бути вибір лікування. В інших випадках, хімічний дисбаланс також реагувати на поведінкової терапії та зміни в способі життя.

Справа в тому, у вас немає до діагностики, чому ви перебуваєте в депресії і рекомендувати лікування самостійно. Звертатися за професійною допомогою може бути вашим кращим вибором. Депресія може бути короткостроковою або довгостроковій проблемою. Чим швидше ви рішення цієї проблеми, тим менше часу він буде красти у вас, вашої родини і друзів, ваша робота, і т.д.

Важливо також боротися з депресією швидко, тому що дослідження починають показують, що депресія може сприяти хвороби серця. Справді, депресія може привести до ряду інших проблем зі здоров’ям, тому що це послаблює імунну систему. Крім того, близько 15 відсотків з тих, з депресією в кінцевому підсумку приймає своє власне життя.

Вважається, що близько шести мільйонів дорослих (три відсотки жителів США) страждають від біполярного розладу або маніакальної депресії на рік. Депресія не є частиною нормального процесу старіння, однак близько 15 відсотків людей старше 65 років (майже сім мільйонів) страждають від депресії. Три відсотки з них мають справу з депресією.

Близько чотирьох відсотків американських підлітків також розвинутися серйозні депресії. Вважається, що менше однієї третини дорослого населення і менш ніж половини дітей з депресією або іншими психічними розладами фактично отримують лікування. Це особливо сумно, тому що до 90 відсотків тих, хто шукає для лікування депресії може поліпшити стан. Це робить депресії одним з найбільш піддаються лікуванню захворювань.

що може Флорида медичного страхування запропонувати тим, хто з депресією?

Перший крок, щоб знайти правильний професійний працювати з розрізнити чи ви відчуваєте нормальні і тимчасові реакції на реальну ситуацію. Ви можете орієнтуватися на право професійної, поговоривши з співробітником програми допомоги персоналу, місцевий персонал лікарні, міністри або лікарі первинної ланки. Кращий Флорида плани медичного страхування ви отримаєте доступ до великої вибір лікарів і лікарень, яка включає в себе фахівців-психіатрів.

Психотерапевт може бути психолог, соціальний працівник, або консультант, і вимоги до цих професій відрізняються за місцем розташування. Незалежно від того, яку професію ви комфортно працювати, корисно працювати з психотерапевтами з багатим досвідом у депресію відновлення. Такі терапевти потрібен досвід в амбулаторних консультацій кабінети і клініки, або в психіатричному відділенні лікарні.

Тому що ви будете мати справу з особистою інформацією, ваш рівень комфорту з психотерапевтом є критичним. Тут повторно, вибравши Флорида медичного страхування, який дозволяє отримати доступ до широкого спектру професійних послуг збільшує ваш вибір.

На додаток до психотерапевта, ви може також вимагати лікаря навчання в біологічних і медичних наук, тому що депресія є складним захворюванням, яке впливає на вас емоційно, розумово і фізично. Лікування депресії можуть бути пов’язані з стравами, такими як ендокринологія, фізичні вправи, гастроентерологія, імунологія, харчування та психофармакології. Небагато лікарі мають досвід у всіх цих областях, тому вкрай важливо, щоб працювати з лікарями, які готові вчитися. При скринінгу лікарів, подивитися, як вони готові читати і дослідження про нові розробки в лікуванні депресії. Незалежно від зусиль це може зайняти, рельєф, яка доступна для більшості людей, які страждають депресією варто.