як мандрівники медичного страхування може захистити вас зарубіжних

Коли ви плануєте свою відпустку за кордоном ви з нетерпінням очікуємо сонячне небо, романтичні вечори і вражаючих визначних пам’яток. Те, що ви не з нетерпінням чекаємо це можливість стати захворів або отримав травму під час Вашої поїздки, але це трапляється.

Якщо ваш звичайний політики в галузі охорони здоров’я групи не належать ваші медичні витрати за кордоном, вони не будуть велику допомогу, якщо у вас є невідкладна медична допомога у Вашій поїздці. На щастя, компанії багатьох мандрівників тепер пропонують страхування медичне страхування під час вашої поїздки в будь-яку точку світу, за доступною ціною.

Перш ніж шукати нову політику, проконсультуйтеся з вашим поточним підприємством медичного страхування. Багато великих носії, такі як BlueCross BlueShield членів асоціації, пропонують покриття для вимог в іноземній валюті, а також обслуговування клієнтів відомств, які навчаються, щоб допомогти вам орієнтуватися в іноземній системи охорони здоров’я у разі надзвичайних ситуацій.

Проте, ця перевага не можуть бути доступні для вас, якщо ваша страхова група вимагає, щоб ви зверталися за медичною допомогою з певної мережі провайдера. Більшість ОПЗ і керованої медичної допомоги планів обмежити їх охоплення конкретної зони обслуговування.

Якщо ви покривається невеликої компанії страхової групи вони можуть прийняття претензій від лікарів і лікарень в інших країнах, але ви можете зателефонувати їм, щоб побачити, якщо їх обслуговування клієнтів персонал знайомий з закордонними системами охорони здоров’я, і ​​якщо Компанія розробила довгострокових відносин з лікарняними системами за межами США. Якщо ні, то вони можуть бути не в змозі допомогти вам знайти допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Багато добавки Medicare також виключити претензії від зарубіжних країн, так само як і сама Medicare.

Для душевного спокою, вам потрібно буде тимчасово здоров’я мандрівники страховий поліс, якщо ваш власний план групи не належать витрати на медичне обслуговування за кордоном. При пошуку нових політиків, переконайтеся, що ви читати договір, щоб дізнатися, поліс покриває раніше існуючих умов, медичної евакуації, аварійні служби та подорожей.

Ваш клієнт мандрівника медичної страховою компанією в представників служби буде ваш перший ресурс у разі надзвичайної ситуації за кордоном. Деякі компанії виходять далеко за рамки оплати медичних вимог і допоможе Вам:

– Знайти новий рейс у разі, якщо ваш рейс був відмінений.

– Допомогти вам заповнити надзвичайних рецепт, якщо ваші ліки буде втрачено чи вкрадено.

– Отримайте ви надзвичайні готівкові гроші, якщо ваш гаманець був вкрадений, і допоможе вам замінити вкрадені паспорти.

– Організувати і оплатити екстрену евакуацію до найближчої лікарні в разі нещасного випадку або хвороби.

– Відшкодувати Вам не підлягає відшкодуванню витрат, якщо ваша поїздка відміняється через хворобу.

– Допомогти вам знайти втрачений багаж.

– Призначити зустріч з кваліфіковані англійський лікар в місті ви відвідуєте.

Пропонованих послуг, і що надбавка буде сильно відрізнятися між страховими компаніями і між політиками. Премій буде рости, так як переваги і збільшення франшизи йде вниз, так обережні торговий важливо. Наприклад, ви хочете бути обережні, щоб вибрати поліс, який покриває вже існуючі умови, якщо у вас є хронічні захворювання, такі як діабет, які можуть змусити вас звернутися до лікаря у Вашій поїздці.

Перед виходом з дому, не забудьте дізнатися, якщо ваша група поліс покриє ваші медичні витрати за кордоном. Якщо ні, то хорошої мандрівника поліс медичного страхування дасть вам душевний спокій на ваш наступний відпустку.