як майнових претензій регулятора і адвокат робіт для страхувальників

Навіть за межами щорічного сезону ураганів стихійних лих, аварій і нещасних події відбуваються на щоденній основі. Багато з цих катастрофічних подій привести до пошкодження майна заставодавця. Заставодавець часто обирає мати професійні представництва і наймає громадського Настроювач страхування. Громадські контакти регулятора страхового заставодержатель повідомити їм, що вони були найняті заставодавця вирішити страхового відшкодування від їх імені.

Коли справа доходить до страхових випадків, документально документів і фотографій (бажано до і після) дасть вам перевагу вам потрібно на вашому боці. Чи є це розрив основної труби, каналізаційні лінії резервного копіювання або буря збиток від урагану, або вогонь, який поширюється в місцях загального користування, ви повинні знати, що покриває, а що ні, перш ніж телефонувати вашої страхової компанії. Іншими словами, ви повинні бути активно не взаємодіє з метою захисту фінансових інтересів усіх власників.

Використовуючи посередник може загинути, будівельний підрядник спілкуватися з вашої страхової компанії – або це може означати збереження адвокатом. Але для деяких власників активів, це означає, найму “з майнових претензіям Настроювач” маловідомий тип втрати фахівця спрямовані на надання допомоги страхувальникам повною мірою реалізувати потенціал своїх страхових полісів. Багато компаній централізувати врегулювання претензій у страхових випадків центрі, де вартість ремонту оцінюється і чек видається негайно. У складніших випадках, як правило, пов’язані із заподіянням тілесних ушкоджень, відносяться до старших регулятори.

Майнових претензій адвокат може допомогти по:

• Оцінка вашої політики, щоб допомогти представити найсильніших ймовірні претензії у вашій страхової компанії;
• Вимірювання та документування ушкоджень аспект і довести свої збитки: ваш будинок, ваші речі і ваші додаткові експлуатаційні витрати життя;
• вести переговори від вашого імені з вашою страховою компанією;
• повідомити вам про ваші варіантів і тримати вас в курсі кожного кроку;
• оплата заявки на найбільшу кількість, і
• даючи вам час, щоб зосередитися на відновленні особисто

Різниця між Претензії регулятора і регулятора, який працює для страхових компаній є дуже точним. Настроювач страхова компанія працює, і виплачуються наймачем в страхову компанію. Це означає, що у них тільки є інтереси страхової компанії на увазі. Претензія Регулятор працює строго з політики власника і має тільки свої інтереси на увазі. Різниця у фонди майна втрат, які даються страхувальник може сильно відрізнятися в залежності від маршруту ви берете при подачі позову майнового збитку.

Все більше людей в даний час звертаються прямо до майнових претензіям Настроювач коли у них є пошкодження, але це не єдиний раз, коли вони можуть бути необхідні. У більшості держав, страхувальник має до п’яти років, щоб знову відкрити виплаті страхового відшкодування. У цьому випадку претензії регулятора, буде перераховувати збиток від минулого претензії і вирішити, чи дійсно достатньо коштів були дані в страхову компанію. Велика сума страхувальників починають розуміти, що, по суті, їм не платять належним чином для пошкодженнях в минулому, і це в їхніх інтересах, фінансово, щоб знову відкрити претензії, щоб спробувати відновити ці додаткові кошти.