як купити страхування Medicare доповненню

Medicare доповненню планів повністю управляється і продаються приватними медичними страховими компаніями і є дванадцять стандартних планів Медігеп доступні. Є багато медичних витрат, які покриваються початкові плани Medicare. Вірніше буде сказати майже всі медичні витрати покриваються за рахунок первинних планів Medicare, але все ще залишаються деякі витрати, які Original Medicare не покриває, тому в таких ситуаціях є необхідність Medicare доповненню планів. Це допомагає одержувачу заплатити за ці витрати не були враховані в політиці охоплення первинних планів Medicare. Ці плани варіюються під літерою охоплює через L і кожен з них має свої власні страхуванню. Але все інші плани забезпечують основні переваги план А і В. Плани А і В відомі як основні плани, як ці плани забезпечують переваги схожа на оригінал Medicare.

Самим основним критеріям програми Medicare доповненню планів в тому, що людина повинна бути зарахований до частини А і В Original Medicare, щоб отримати вступив до Medicare доповненню планів. Існує перевагу, коли людина знаходиться під період відкритої реєстрації. Це починається протягом шести місяців повороту 65 або надходження в частині В у віці 65 років і старше, особа може отримати план Medicare доповненню гарантованим в питанні. Зарахування під гарантовану основу питання означає, що людина, можливо, не потрібно проходити через медичне обстеження для реєстрації. Крім переваги відкритої реєстрації страхової компанії, у якого ви збираєтеся придбати Медігеп плани можуть попросити медичне обстеження, а також може вимагати отримання заяви лікуючого лікаря, якщо це необхідно.

Кращий час для покупки Медігеп страхування під час Вашого Medigap період відкритої реєстрації, яка є шестимісячний період, який починається в перший день місяця, в якому ви включаєте 65 і записатися на Medicare Part B. Протягом цього періоду, страхові компанії не можуть використовувати медичні андеррайтингу, тому вони не можуть відмовитися продати вам Медігеп політики, стягувати більше через проблеми зі здоров’ям або зробити вас чекати, щоб почати охоплення, за винятком у деяких випадках вже існуючих умов. Після того, як період відкритої реєстрації, компанії Медігеп страхування, як правило, допускається використання медичного андеррайтингу. Таким чином, немає ніякої гарантії, що вони будуть продавати вам політики. Поза купівлю Медігеп плану в період відкритої реєстрації, Людина може придбати Медігеп страхування після медичного обстеження. Гарантована питання про страхування Medigap також можуть бути доступні для людей, які не можуть претендувати на участь в період відкритої реєстрації, коли вони втрачають певні типи покриття. Для людей у ​​віці старше 65 років, гарантоване право питанням застосовна до Медігеп плани A, B, C, F, K і L. осіб віком до 65 років, однак, тільки гарантований доступ до Medigap компанії планують А. не може накладають обмеження на право людини на доступ Медігеп плани, коли гарантований випуск прав застосовуються.