як купити страхування автомобіля

Купівля страхування може бути складною і трудомісткою завданням і занадто часто дуже дорогі, але це не повинно бути тих пір, поки ви будете слідувати цим чотири простих кроки:

Оберіть свою рівень покриття

Розмір страхової, що вам потрібно може змінюватись в залежності від декількох факторів. Наприклад, було б краще, щоб застрахувати старий автомобіль з 3-й партії, як страхової премії по каско для автомобіля може переважити переваги повного покриття. Сума страхового вам потрібно також може залежати від речі, як кількість грошей, які ви повинні і володіти, ваші активи і скільки з власної кишені вартість ви можете собі дозволити.

Він також може бути варто, дивлячись у комбінований будинок і політику страхування автомобілів також різні страхові компанії надають більш низькі премії за цю політику. Деякі страховики пропонують знижки на Multi-Vehicle політики теж.

Якщо ви не впевнені щодо того, що рівень покриття вам потрібно, це може бути краще, щоб зв’язатися з страховий брокер для отримання допомоги.

Порівняти ціни в магазинах

Ходити по магазинах навколо для кращих пропозицій автострахування може заощадити сотні доларів. Численні сайти в США, Великобританії, Канади, Австралії та Південній Африці забезпечують онлайн котирування страхування та послуги з порівнюють. Якщо у вас є кілька страхових компаній на увазі, викликати їх безпосередньо на цитати або зв’язатися з брокером, щоб зробити це для вас. Важливо те, щоб отримати кілька цитат з різних страхових компаній.

Якщо у вас є котирування порівняти страхові внески, але не прийняти своє рішення виключно на цьому. Політика страхування автомобіля може коштувати менше, тому що пропонує менше кришкою або має більше обмежень. Крім того, доцільно, щоб піти зі страховою компанією, яка має хорошу репутацію для виплати претензій.

Якщо ви роздумуєте про покупку нового автомобіля або мотоцикла, може бути, варто придивитися до цін на страхування котирування, перш ніж зробити покупку. Премії може сильно відрізнятися в залежності від марки і моделі автомобіля. Наприклад, деякі моделі автомобілів більш популярні серед злодіїв робить їх більший ризик для страхових компаній. Деякі автомобілі є більш дорогими, щоб відновити деякі пошкодження і більше легко. Сума, яку ви повинні заплатити за страхування може схилити вас купити більш низький ризик автомобіля. Навіть якщо ціна страхування Вашого нового автомобіля не дуже важливо для вас, мають котирування повернутися до як тільки ви купуєте ваш автомобіль буде допомогти вам покрита набагато швидше.

Отримати інтимні стосунки з деталі політики

Розуміння дрібним шрифтом страхового поліса, ви можете заощадити і гроші, і горе, якщо вам знадобитися вимагати. Переконайтеся, що ви розумієте умови і покриття страхового поліса ви вирішили придбати, особливо:
Хто і що застрахований
Що винятки та обмеження застосовуються
Коли кришка починає і закінчує
Який рівень покриття забезпечується
Скільки ваша премія буде
Коли і як затребувати

Якщо ви не впевнені в якій-небудь деталі страховий поліс, то краще запитати страхового брокера або агента, щоб пояснити.

переглянути ваші політики періодично
Це гарна ідея, щоб ходити по магазинах навколо для страхування котирування на щорічній основі, але деякі важливі події у вашому житті можуть служити підставою для ще раз поглянути на ваші потреби страхування. Це може включати:
Одружуватися чи розлучені
Створення сім’ї
Оренда будинку або квартири
Купівля нового будинку або автомобіля
Значна зміна рівня ваших доходів
пенсію

Після цих простих, але дуже важливих кроків може допомогти вам заощадити гроші і, сподіваюся, змінити ваше сприйняття страхування автомобіля як “образу покупки.