як купити план Medicare

Ти ніколи не замислювалася повороту 65 була б така важка річ, коли справа дійшла до ваших медичних потреб?

Ну, я тут, щоб сказати вам, що це не повинно бути напружене взагалі.
Ось кілька простих кроків, щоб вас через процес з мінімальними туги.

По-перше, не думаю, що ви можете розшифрувати процес Medicare допомогою функції пошуку в інтернеті, ви
тільки стала більш заплутаною. Вам дійсно потрібно, щоб сісти з Старший фахівець з ринкової, хто має
пройшли навчання в цій області і допоможе вам на цьому шляху. Всі страхові агенти можуть “продати” Medicare плани, тільки старший спеціаліст ринку надав додаткове навчання на ринку, для яких ви збираєтеся купити.

При виклику різних страхових компаній, і поговорити з агентом, більш ніж імовірно, що агент
збирається записатися на прийом, щоб зустрітися з вами у вашому домі. Перше, що Вам слід звернутися
перш ніж приймати таке призначення погода агент зайняв старший фахівець з ринкової
Звичайно ВИМОГИ в цій області. Крім того, запитайте, якщо агент являє собою кілька компаній з декількома
різні плани або просто однієї компанії. Ви повинні також запитати, якщо агент добре розбирається на
Medicare процесу і плани доступні для вас.

Є багато різних планів, щоб відповідати потребам кожної людини. Medicare плани, будь то, Medigap або Advantage плани не плани печива, не всі вписується в певний план, тому вам потрібно різноманітність планів представлені вам, щоб побачити, яка з них добре для вас. Чи не Сортування за ціною, магазин для вашої страхової вашим потребам. Будьте впевнені, що ви отримуєте для власних потреб буде працювати для вас, немає нічого більш жахливого, то купівля план, тому що його недорогим або безкоштовним, тільки щоб дізнатися, ваш лікар не прийняти його, або ваші кишенькові витрати настільки великі, що ви боїтеся використовувати покриття ви тільки що купили, або що ви не маєте контролю, щоб представити свої власні претензії, коли це необхідно для отримання відшкодування.

Як тільки агент зустрівся з вами, дати їм трохи інтерв’ю, дізнатися, є повноваження, подивіться на їх
ліцензії (які за законом вони повинні показати вам) запитати, як довго вони були в полі і які компанії вони в змозі представити вам. Бути розумним СПОЖИВАЧА. Коли ви комфортно з ними, слухати презентацію, ви, на даний момент, не повинні бути з почуттям тиску, що агент бажаючих чек від вас. Піти з вашим інстинктам.

Коли всі плани були представлені вам, що вони представляють, задати всі питання, які ви хочете, не правда
відчував себе терміново або тиск на всіх, це ваш один на один зустріч, щоб отримати всю вашу інформацію. Запишіть свої відповіді, що дозволяє проаналізувати всю цю інформацію, коли агент йде. Якщо в цей момент ви готові зробити вибір, мати агента заповнити заяву (для обраного плану) перед вами. Агент повинен брати свій час з вами, і переконавшись, що все, що інформація вірна. Переконайтеся, що агент підписує заяву з їх ім’ям і номер агента перед вами так ви можете бути впевнені, що людина перед вами буде вашим представником, якщо у вас є які-небудь питання в майбутньому.

Якщо ви придбали перевагу плану Ваш план повинен діяти 1-го числа наступного місяця. Якщо ви придбали Медігеп плану, вони беруть трохи довше, щоб правило становить 3 тижні на затвердження. Ваш агент буде йти цим з вами. Переконайтеся, що ваш агент залишає вас з інформацією на план, який ви обрали. Ви також повинні бути залишили квитанцію, якщо чек був написаний в страхову компанію. Це документ, що підтверджує покупку.

Залишайтеся на зв’язку з вашим агентом, агент повинен бути у вашому розпорядженні, коли ви зателефонуйте або повернути ваші дзвінки своєчасно, оскільки вони можуть бути в іншій зустрічі, коли Ви телефонуєте.

Якщо ви будете слідувати цим кілька кроків я виклав Ви не повинні відчувати ніякого тиску або стресу через цей процес.

Кортні копійки SMS

info@ssflorida.com

http://www.ssflorida.com