як купити довгострокового страхування

Є багато варіантів на вибір при купівлі довгострокового страхування. Ось деякі варіанти, які ви можете вибрати залежно від ваших медичних потреб.

окремі політики

В даний час більшість довгострокових планів догляду продаються як окремі політики. Однак ці залежать від одного провайдера до іншого. Крім того, така політика пропонують різні пільги і варіанти покриття ось чому, не забудьте купити час на вивчення різних стратегій, щоб легко з’ясувати, який з них купити. Дивіться, що обраний вами постачальник надійних, а так, що освітлення буде коштувати того, що ви платите. Якщо ви хочете, щоб переконатися, на який з них придбати, ви можете розглянути питання про звернення керівництва від фінансового консультанта до прийняття рішення.

приватний роботодавець

Інший спосіб, як ви можете купити довгострокового страхування через приватний роботодавець. Сьогодні більшість приватних роботодавців пропонує план групових чи індивідуальних планів на групову знижку. Якщо ви працюєте, попросіть роботодавця, який тип план, який він пропонує. В якості активного співробітника, ви не повинні будуть пройти медичне обстеження, щоб претендувати на групову політику роботодавця. Роботодавці можуть також дозволити пенсіонери, подружжя і батьки застосовувати, навіть якщо медичне обстеження може знадобитися для утриманців.

У цілому страховики дозволить вам зберегти ваше покриття після вашої зайнятості або ваш роботодавець скасовує план групи. У більшості випадків ви зможете продовжити ваше покриття або конвертувати в довгі страхування по догляду термін. Тим не менш, ваші премії та зміни вигоди.

Член асоціації

Політики запропонували в членство Асоціації дуже схожі на інші види довгострокового страхування, яка зазвичай вимагає андеррайтингу. Така політика асоціації зазвичай дозволяють членам для вибору варіантів вигоди. Політики продаються через асоціації повинні дозволити членам, щоб зберегти або змінити їх охоплення після виходу з асоціації.

триває догляду пенсійного спільноти

Більш відомий як CCRC відносяться пенсійні комплексів, що пропонують широкий спектр послуг та рівня обслуговування. Вони можуть запропонувати або вам доведеться придбати довгострокового страхування. Тим не менш, людина повинна бути резидентом або на листі очікування CCRC і задоволення медичних потреб компанії купити її LTCi політики.

федеральний уряд

Федеральні та Поштова служба США співробітників і пенсіонерів та рантьє, члени силових структур і кваліфікованих родичі мають право на страхування довгострокового догляду у відповідності з Федеральним Довільна програма догляду терміну страхування. У цьому файлі приватним компаніям страхувати страхові і ви платите страхові внески. Щоб отримати максимальну віддачу від цього типу налаштування, знайдіть час, щоб порівняти група планує індивідуальний план, щоб знати, що краще.

Процес купівлі довгострокового догляду досить складно на перший погляд. Таким чином, щоб зменшити тягар визначення політики, яка довгий догляду термін, щоб отримати, щоб час на порівняння довгострокового догляду котирування.

Процес купівлі досить складно на перший погляд. Таким чином, щоб зменшити тягар визначення політики, яка довгий догляду термін, щоб отримати, щоб час на порівняння термін котирування допомоги.