як купити дешеве страхування автомобілів

Важко повірити, що багато людей купують авто страхування, навіть не шукає найкращий і найдешевший. Воно й зрозуміло, тому що у мене один раз намагався подзвонити деяким авто страхування навколо мого рідного міста і з’ясували, що премія складає менше $ 50 в різноманітті. Ваша страхова компанія завжди намагається з усіх сил, щоб змусити вас думати, що це один з найкращих і найдешевших в бізнесі. Справді, це не так, ви завжди можете заощадити трохи грошей, якщо ви будете дотримуватися наведених нижче інструкцій.

1. віддаю перевагу класу
Важливо, що ви знаєте, який клас драйвера, який ви належить. Більшість компаній вважають за краще страхування деяких видів драйверів в залежності від їх водіння запису і ризику. Страхові компанії не можуть відкрито визнав, що це, тому що це водій дискримінації. Деякі страхові компанії, які дають випускника університету і професійні люди воліють класу і його премія становить 20 менше, ніж іншій страховій компанії.

2. Зрозуміти роль агентств і компаній прямого страхування авто писемності
Агентство продав вам авто страхування отримав 10% комісійних від загальної премії. Ця комісія буде додано до премії за службу, яку ваше агентство надає і більшість агентств у вашому місті може носити те ж авто страхові компанії в своїх книгах. Прямі компаній письмово, не мають представництв і політика пишеться через телефон або в їхніх офісах. Люди в прямому компанії отримали зарплату без комісії. Це не означає, агентство проведення страхування завжди дорожче, ніж компанія прямих письмовій формі. Якщо спробувати порівняти їх, ви зрозумієте, що я маю на увазі.

3. Не закривати лобове скло і автомобільного скла
Так як завжди є $ 250 до $ 500 франшизи у вашому авто страхування. Скільки вартість заміни вітрового скла? Більшість з них є менше $ 300, і ви не хочете, щоб стверджувати, $ 50 і мають претензії написано у вашій запису. З іншого боку, ви завжди можете домовитися про кращу ціну, якщо ви платите готівкою. Будь-які претензії у вашій запису буде збільшувати ризик ваша політика може бути скасовано ви залучати в аварії в майбутньому.

4. послуги
Якщо ви купуєте ваше авто страхової компанії через агентство, ви можете запитати їх, якщо у Вас виникли питання, але більшість людей або не знають, що запитати або їх агенти дуже зайняті, щоб дати їм час. Якщо ви залучаєте в результаті нещасного випадку, ви, швидше за все повідомляють про перші вашому агенту, і це тільки затримки ваші претензії, особливо коли у вас є неможливість використання застереження в вашої політики. Ви завжди повідомити про аварію вашої страхової компанії для обслуговування запиту. Якщо ви купуєте авто страхування від прямих компанія письмовій формі, ви буде проведено інструктаж, що робити, як тільки претензії Повідомляється, і більшість з них відкриті 8 ранку до 6 вечора з понеділка по суботу.

5. Залишайтеся з вашою страховою компанією
Після знаходження найдешевших авто страхування, ви повинні залишитися з ними до тих пір, як ви можете, тому що більшість страхування не тільки пробачити одного або двох квитків протягом 3 років, а й тільки нижню зірку з політики, якщо ви залучаєте в аварії. Постійна зміна авто страхові компанії буде збільшений ризик політики може бути скасовано ви залучати в аварію.

6. Чи не не стверджуємо щось менше, ніж $ 1000
З франшизою в $ 500 або більше, стверджуючи щось менше, ніж $ 1000 збільшить ризик вашої політики може бути скасовано ви залучати у випадковості і зменшити вибачення періоду (замість нижнього зірки, страхова компанія може відмовитися від вашої політики).

7. Просити знижки
Alway SASK вашого авто страхового агента або компанії для знижки, якщо
а) Ваше старше 50 років і старше
б) Якщо у вас є сигналізація встановлена ​​у вашому автомобілі
в) Ваш спосіб життя і заняття