як кредитна історія впливає на ваші ставки автострахування

Раніше вашого авто страховий тариф залежить тільки від основних факторів, таких як марка і модель вашого автомобіля, ваші записи у водінні, ваші записи страхового відшкодування, ваше географічне положення, і частота використання автомобіля і пробіг. Тепер страхові компанії включені інші фактори у визначенні вашого автомобіля страховий тариф особливо там, де розрахунку ризиків турбує.

Одним з найбільш важливих факторів, які дивилися в у визначенні вашого автомобіля страховий тариф є вашої кредитної історії. Особливо, коли економіка взяла спаду, страхові компанії хотіли б бути впевнені, що їх гарантованого в змозі платити страхові внески. Ось чому ваша кредитна історія є одним з факторів збільшення або зниження вашої страховий тариф.

Це не дивно, адже цифри показують, що особи, які мають поганою кредитною історією, швидше за все, подавати позови ніж ті, хто такими не є. Звичайно, пред’являти претензії є найменш, що страхові компанії хотіли б від своїх Страхувальників. Звичайно, це не відзначити, що особи, які є правопорушниками у врегулюванні своїх рахунків представляють вищі шанси прострочення по оплаті їх авто страхової премії, а також.

Ваша кредитна історія розглядається страховими компаніями, як відображення того, як ви відповідальні. Ця відповідальність не обмежується оплатою рахунків, а й, наскільки ретельно ви як водій. Жодна страхова компанія не захоче водій, який є безвідповідальним і схильні до нещасних випадків. Вони вважаються високого ризику і, отже, страховий тариф також в цілому вище, ніж тих, хто вважається в групу низького ризику.

Якщо ви в змозі зберегти чисту кредитну історію, страхові компанії будуть розглядати вас як мінімальний ризик і тим самим винагородить Вас з нижчою страховий тариф і важелі, щоб отримати знижку на вашу страхову премію. Звичайно, страхові тарифи та різні знижки також залежить від інших факторів, крім вашої кредитної історії.

Ось декілька речей, які допоможуть вам використовувати вашу кредитну історію на свою користь у зниженні Вашого автомобіля страховий тариф:

Оцініть свою кредитну історію і почати її очищення. Це означає, оплачувати свої рахунки вчасно. Якщо ви зіткнулися з кількома кредитними зобов’язаннями, ви можете розглянути питання про консолідацію боргу. Наскільки ваші звички, то, витрачати менше, ніж ви заробляєте. Це основний і найбільш важливий закон у вашій кредитній життя.

Якщо у вас немає кредитної історії для початку, отримати. Не маючи кредитної також розглядається страховими компаніями, як така ж, як з поганим кредитах. Коли у вас немає кредитної історії взагалі, страхові компанії часто вважають вас як незначний. Це завжди краще мати деяку кредитну історію, і краще підтримувати авторитетних кредитною історією.

Поліпшити ваші кредитний рейтинг і історія, і ви отримаєте більш низькі авто страховий тариф і премії. Правила страхування Вашої страховий тариф залежить від ризиків, які беруть участь у політиці. Чим нижче ризик, тим нижче швидкість може бути. Крім того, чим вище ризик, тим вище страховий тариф може отримати.