як компанії можуть використовувати медичні ощадні рахунки, щоб заощадити гроші

Мільйони компаній по всьому нації забезпечити вигідні умови для своїх працівників. Медичне страхування є одним з найбільш часто очікувані вигоди, які надає більшість роботодавців, у тому числі власників малого бізнесу, середніх власників бізнесу і великих корпорацій. Багато програм медичного страхування забезпечити стимули для бізнесу, щоб пропонувати групові медичне страхування співробітників у вигляді зниження ціни для груп, ніж ставки, які пропонуються для індивідуальних планів охорони здоров’я. З цієї причини він є звичайною справою для співробітників, щоб очікувати, щоб отримати більш доступним медичне страхування за рахунок роботодавця, ніж вони могли б отримати самостійно.

Проте, навіть у той час як програми медичне страхування може бути оцінений нижче, коли пропонуються через план роботодавця, ніж через індивідуальний план, багато підприємств і їх співробітники можуть досягти більшої економії та довгострокові фінансові вигоди за рахунок відмови від охорони здоров’я планує ощадні рахунки замість дорожчих груп планів медичного страхування, що надаються роботодавцем. Більше того, коли співробітники надійти в планах здоров’я ощадний рахунок, вони не тільки гарантувати, що вони мають повний контроль над своїми планами охорони здоров’я, але вони також мають транспортних засобів щодо скорочення їх річних доходів податкового тягаря при вирощуванні своїх багатств.

як медичні ощадні рахунки допомогти підприємствам

Медичні ощадні рахунки не тільки допомагають співробітникам скоротити свої податки і розвивати свої багатства, але вони також забезпечують безліч соціальних та фінансових переваг для бізнесу. Один з найвидатніших переваг для бізнесу, що, коли співробітники мають контролю над своїми власними планами охорони здоров’я, підприємства не мають тягар управління медичне страхування для всіх своїх співробітників. Це не тільки знижує документів для бізнесу, але також збільшує особисті дані співробітників, знижує накладні витрати для підприємств, які хочуть надати пільги для своїх працівників, а також дозволяє співробітникам контролювати свої власні програми охорони здоров’я.

як співробітники використовують свої рахунки охорони здоров’я економії

Для того, для співробітників, щоб отримати повну вигоду від їх медичні ощадні рахунки, вони повинні зробити кілька кроків, що роботодавці, можливо, побажають йти їх шляхом. По-перше, співробітники повинні надійти у відбірковому високу франшизу план страхування. Роботодавці можуть рекомендувати відповідні плани для своїх співробітників залежно від їхнього регіону.

Далі, співробітники повинні встановити їх медичні ощадні рахунки через установи заощаджень, таких як банк. Для встановлення початкового ощадний рахунок, співробітники повинні будете зробити невеликий депозит на рахунок. Засоби, які співробітники депозит на їх медичні ощадні рахунки зменшуються від їх річної потреби з податку на прибуток, що означає, що на кожен долар, вони депозит на їх здоров’я ощадних рахунків, що долар буде видалений з їх податкового тягаря.

максимальна податкові пільги для здоров’я ощадних рахунків

Для того щоб отримати максимально можливу користь податку на рахунки охорони здоров’я Заощадження, це важливо для здоров’я учасників ощадного рахунку сприяти стільки грошей, скільки можливо по відношенню до своїх заощаджень рахунки охорони здоров’я щороку. Однак, є обмеження на внесок суму, яку учасники можуть зробити.

У 2009 році людина з самостійної тільки охоплення щорічної капіталізацією $ 3000. Для сім’ї охоплення, річний ліміт внесок становить $ 5950 на 2009 рік. Якщо люди у віці старше 55 років, вони в змозі зробити додатковий “наздоганяючого” внесок в $ 1000 на вершині максимальний річний ковпачок для своєї відбіркової плани.

Вкладаючи кошти охорони здоров’я ощадного рахунку на високі відсотки прибутковості інвестицій, учасники можуть реалізувати відкладені податкові або оподатковуються на зростання цих коштів.

Здоров’я ощадний рахунок коштів не обкладається податком, якщо вони використовуються для оплати відбірковому медичні витрати. Ці кошти також можуть бути зняті в будь-який час за будь-якої причини. Однак, якщо списання коштів з інших причин, ніж платити за відбірковому медичні витрати, учасники можуть обкладатися податком на суму відкликано.

максимальний витрати за свій рахунок

Крім того максимальної межі внесок, який здоров’я учасників ощадного рахунку може зробити, є також максимум зі своєї кишені суму витрат, що учасникам доведеться платити. Здоров’я учасників ощадного рахунку повинні бути зараховані у відбірковому високої франшизи програма медичного страхування, яка йде рука об руку з їх медичні ощадні рахунки.

Навіть при високій франшизи страхової рахунок на місці, максимум зі своєї кишені витрати на 2009 рік склав $ 5800 за індивідуальний план і $ 11600 для сім’ї охоплення планом. Мінімальні витрати за свій рахунок, пов’язаний з цими страхування плани на 2009 рік становить $ 1150 для індивідуального освітлення і $ 2300 для сімейних охоплення.

Багато компаній можуть заощадити значну суму грошей за рахунок переходу їх працівникам медичного страхування для здоров’я варіанти ощадний рахунок. На додаток до економії для підприємств, співробітники зможуть скоротити свої податки і розвивати свої багатства.