як зробити медичне страхування більш доступним

Одна з речей, які дійсно можуть кинути невелику операцію в хаос є випадкової травми або раптової хвороби. Коли число співробітників декілька, майже всі, хто працює в бізнесі є ключовим людиною. Навіть у тих країнах, де є лобкові медичного обслуговування, час очікування для консультації або лікування є реальною проблемою. Це робить план медичного страхування практичною необхідністю для багатьох видів бізнесу. Можливість купувати експертної медичної допомоги, коли вона найбільш необхідна можете зберегти бізнес безпечним і добре. Тим не менш, страхові внески на медичне страхування зростають швидше, ніж інфляція за останні два-три роки. Є кілька причин. Найбільш важливими є зростання зборів, що стягуються лікарень та лікарів, вартість використання багатьох з нових “хай-тек” Засоби діагностики, ціни на ліки, і так далі (не забуваючи, що страхові компанії підтримують свої власні прибутки, щоб тримати їх акціонери щасливі). У результаті, багато малі підприємства були змушені скоротити свої кришки, часто опускаючись до положення проти більш рідкісних, але катастрофічних нещасних випадків і хвороб.

Скорочуючи на обкладинці або ризикує робити без прийнятний до тих пір, поки всі молоді і здорові. Але ви ніколи не знаєте, що буде завтра. Це займе всього один дорожньо-транспортна пригода і великою затримкою ефективне лікування стає ключовою фігурою повернутися до роботи. Так що малий бізнес захищаємо свої інтереси, об’єднуються. Існують страхові групи, що утворюють в межах встановлених торгових палат. Нові спілки та асоціації торгівлі формуються підійти безпосередньо страховим компаніям. Більше компаній зібралися разом, тим сильніше покупки їх владу. Якщо один бізнес з двадцятьма співробітниками просить здоров’я плану, це дрібниці. Якщо кілька сотень підприємств, кожна з двадцятьма співробітниками, підійти до тієї ж страхової компанії, вони отримують слухав, коли мова йде про знижки. Коли Асоціація веде свій торг, члени також не платити комісію агентам, який допомагає в нижньому рядку ще більше.

У невеликому ринку страхового бізнесу, страховики воліють обривати підприємства індивідуально. Таким чином, немає ніяких ефективних обмежень на темпи збільшення страхових внесків. Як тільки підприємства об’єднують свої кришки, це та ж ставка премії згідно з планом користувача для всіх в басейн і багато іншого більш важким для страховика зростанню премій без усіх жовтої (і, можливо, все, як перейти до іншого страховика). Існують різні законодавчі пропозиції, щоб змусити страхові компанії більш активно підтримувати малий бізнес. До них відносяться робить політику більш стерпним між страховими компаніями, що потребують розробки більш клінік та інших медичних ресурсів для поліпшення доступу до лікування та догляду за межами системи швидкої допомоги, і так далі. Всі ці зусилля мають бути підтримані, так що витрати страхового бізнесу може бути взята під контроль більш прозорою.