як знайти страхування

Озирнувшись в США прямо зараз, рецесія триває, а безробіття не стає краще. Для страхової галузі, це робить для важких часів. З великою кількістю людей без роботи, менше людей можуть дозволити собі політик. Щоб зберегти свої прибутки, страховики повинні збільшити премії, але це буде тільки залучити більше людей геть. Середній клас бореться як вона є. Якщо премії були знову піднятися, занадто багато впаде на узбіччі. Таким чином, залишається тільки один вибір. Щоб зберегти дивіденди тече акціонерам, страховики повинні зменшити виплати з. Всіма правдами (і неправдами), дороге страхувальників пропонується скасувати. Кандидатам з уже існуючими умовами відвернулися. Претензії затримуються, вирішуються за менші або відхилені. У цьому нещадний світ, це більш вигідно для страхових компаній, щоб вам не померти. Це погана новина. Так які варіанти у вас є для знаходження обкладинці?

Якщо припустити, що зайнятість не має плану медичного обслуговування, ви шукаєте приватне політики. Гідність таких сайтів, як це, що він дозволяє вести пошук по всіх основних страховикам ліцензію у вашому штаті. Пам’ятаєте, є департамент страхування ліцензувати і регулювати страховикам у кожному штаті США. Там немає такого поняття, як національні або федеральні страховий поліс. Ви можете тільки купити поліс від страхової компанії з ліцензією в державі, де ви живете. Кожен відділ має свій власний веб-сайт, і це дає цінну інформацію про страховиків і наскільки добре вони виконують. У споживчому-дружніх держав, комісар публікує список компаній і показує, як багато скарг недобросовісної практики були підтримані проти них. На жаль, департаменти не може дати конкретні поради, але вони допоможуть вам приймати правильні рішення, коли ви отримуєте цитати із страховиків через цей сайт.

Ніщо з цього не заперечує корисну роботу страхових агентів. Спочатку перевірте агент має ліцензію на продаж політики в галузі охорони здоров’я, і ​​що він або вона не залежить – ви хочете розумно об’єктивні рекомендації не виконувалися рекомендації викликана необхідністю зробити максимальну комісію з продажу. При правильному допомоги, ви можете знайти політика з урахуванням ваших індивідуальних потреб за ціною, ви можете собі дозволити. За винятком, на відміну від використання цього сайту, який є безкоштовним, ви будете платити агенту плату.

Поки ми чекаємо реформ, ви можете знайти його корисно дослідити високого ризику басейни. Це особливо важливо, якщо у вас є вже існуючі умови, але, на жаль, не кожна держава дозволяє їм. Кришка коштує дорожче, ніж звичайні приватне політики, але деякі кришки краще, ніж без покриття. У якості останнього нагадування, якщо ви втратили ваш роботодавець політики, програми COBRA дозволяє продовжити кришку. Як тільки кришка буде вичерпано, тобто даних медичного страхування та звітності в Законі 1996 року, яка накладає на держави, щоб дати вам можливість продовжити охоплення. Це може бути ваш єдиний варіант, якщо у вас є вже існуючі умови і немає ніяких високих ризиків у вашому штаті. Хороший страховий агент буде в змозі повідомити вам про ваші права.

Кожен хоче, щоб знайти дешеві медичного страхування. Використання вільного пошукової цього сайту отримує вас котирування з декількох страховиків. Ви також можете попросити агентів для їхніх рекомендацій. Перевірте свій місцевий департамент страхування. Поговоріть зі своїми родичами і друзями. Натисніть всі ресурси, щоб знайти, що дешевий поліс страхування здоров’я. Це там, якщо ви шукаєте з усіма потрібну інформацію в руці.