як знайти недороге забезпечення домовласників в Західній Вірджинії

З усіх різних типів страхового покриття, більшість людей стикаються з купівлі, страхування домовласників є той, який переважна більшість вибирає для покупки. Пояснення має бути очевидно. Для більшості Уест Вірджинії їх будинок є їх найбільш корисним активом і тому вони хочуть, щоб захистити цього активу.

І правильно вони повинні. Тим не менше, немає ніякої мети доплачувати страхові вашого будинку власника, ніж потрібно – і коли ви можете реалізувати один або декілька з наступних пропозицій ви повинні бути в змозі врятувати, безсумнівно, ціла купа доларів щороку на СТРАХУВАННЯ.

Для початку за допомогою вашої власності безпечнішими. Пам’ятайте, що можливість аварії вразило позовів є частиною вашої премії; якщо ви можете згорнути цю можливість ви повинні мати можливість скоротити ваші премії – так що хай ваш агент знає про можливого поліпшення ви робите, щоб ваш будинок або майно.

Почніть заповнювати будь вибоїни на майно. Замінити будь тріснуті або пряжками бетону. Зміна або відновити будь втратити або зламані дошки на під’їздах або палуби. Переконайтеся, що всі рейки безпеки.

Інша частина вашої премії розглядаються потенційні втрачає від крадіжок. Оформлення будинку менш привабливим для грабіжників також повинні згорнути вашу премію. Встановіть руху виявлення прожекторами. Згорнути кущі подалі від вікон. Покласти на кожен ригель зовнішніх дверей. Переконайтеся, що всі вікна будинку, навіть височини будинку вікна, мають робочу замок.

Найбільш поширеними оголосити зроблені в опозиції до Страховий Дім власника політики для пошкодження водою викликані пошкодженням ватерлінії або застарілі з’єднання з приладом. Поговоріть з вашим агентом і подивитися, що фінансові заощадження, які Ви могли б реалізувати кожен місяць, у разі, якщо ви були зробити одноразове фінансування в оновленні сантехніки та / або електричної системи.

Система безпеки будинку, яка контролює ваш будинок 24/7 може бути відмінною інвестицією. Не тільки він може забезпечити душевний спокій для вас і ваших близьких, багато з таких методів може навіть заощадити 20% або навіть більше на страхування Вашої місяця до місяця домашнього власника. Поговоріть з вашим агентом перший, хоча, тому що не кожна система має право на повні 20% знижка.

Ви, напевно, є будинок на основі головним чином підприємства частина системи захисту будинку може також бути звільнені від податків. Податок економію фінансових коштів на вершині знижку в страхове покриття вашого домовласника може зробити такої системи ще більш привабливими.

Налаштування вогнища і диму протягом всього вашого будинку і гарантувати, що кожен блок має нову батарею в два рази щороку. Купуйте кухню з найвищим рейтингом вогнегасник на вашій кухні.

Зверніть щорічної премії досить ніж раз на місяць. У випадку, якщо ви не можете дозволити собі платити щорічні потім організувати комп’ютеризованої оплати зі свого поточного рахунку на місяць до місяця основі.

Консолідація цілому страхові поліси з однаковими компанії. Це дає вам Multi-дисконтна політика зі страхування вашого будинку власника.

Підвищення вашої франшизи. Чим більше франшиза менше ваша місяця до місяця премії. Однак не перестарайтеся, так як ви може бути запропоновано придумати свої франшизи в гроші у випадку, якщо ви ніколи не повинні подати позов.

До речі, в яких, не робити купу дрібних позовів проти політики вашого будинку власника. Чим довше ви йдете без пред’явлення претензії зменшити ваш внесок буде з деякими компаніями. См. для тих, які мають право на цю знижку.

Придбати страховку вашого будинку власника через Інтернет. Онлайн страхових полісів цінують нижче, ніж політик купив у агента цегли і розчину. Не думайте, що кожен це добре зробити, це вивчити витрати тільки на 1 веб-сайт, однак. Якщо ви дійсно важким про відкриття страхових абсолютно найдоступніший домовласника в Західній Вірджинії, то ви definitely’ll повинні заповнити форму на не менш ніж в 3 різних веб-сайтів порівнянності варто.

Ви також повинні бути обережні, що ви заповните в ідентичних даних на всіх трьох сайтах, в іншому випадку ваш “порівняння” не означатиме багато.

Якщо у вас є, на відміну від витрат як мінімум три абсолютно різних сайтів, то ваша робота майже завершена. Все, що залишилося так, що ви можете визначити, якої фірми ви відчуваєте себе впевнено ще буде кругла 30 років час від часу вибирати нижньою ціною політики з числа тих страхових компаній.

Ось і все! Ви на даний момент є експертом щодо отримання страхового покриття недорогі домовласника у Західній Вірджинії.