як знайти належне освітлення охорони здоров’я

Там багато речей, які людина повинна розглянути до надходження самого себе в особистому програми медичного страхування або підписання його або її сім’ї на план страхування сім’ї. У будь-якому випадку, завжди важать ваші варіанти і враховувати, скільки ви можете собі дозволити, і те, що ви і ваша сім’я будете потребувати. Це займе більше, ніж порівняння одного або двох котирування медичного страхування; ви також повинні враховувати якість і доступність.

HMO проти ППО

ОПЗ виступає за організація охорони здоров’я технічне обслуговування, в той час як РРО є Організація бажаних постачальників. Обидва індивідуальну пропозицію якості або сімейні плани страхування, але HMO і ПФО також відрізняються кількома способами.

Головна перевага ОПЗ, на основі плану медичного страхування є вартість. Їх премії нижче, ніж інші плани і дуже доступним для загального споживача. Медичних та інших користь для здоров’я покриті ОПЗ керованої сім’єю або особистого плану медичного страхування обслуговуються лікарями і лікарнями, перераховані в їх мережі.

ОПП, з іншого боку, забезпечують більшу гнучкість, ніж план ОПЗ, як вам буде запропоновано вибрати свого лікаря і в основному мають більший контроль над вашим здоров’ям плану. Тим не менш, цитата медичного страхування від РРО дорожче в порівнянні з ОПЗ.

ОПЗ є дешевим в той час як РРО пропонує автономію. Ваше рішення буде в кінцевому рахунку залежатиме від фінансового становища вашої родини, а також їхні потреби.

особисті чи групові покриття

Індивідуальне медичне страхування призначений для покриття безробітних та самозайнятих персоналу. Це трохи дорогим, а іноді і з медичного страхування відхилить вашу заявку на страхування, якщо у вас вже є стану здоров’я.

Група страхування є дешевшою альтернативою, і якщо б ви одержати припиняється з роботи з причин, не серйозну провину, ви можете звернутися за COBRA (Консолідований бюджет Омнібус примирення від 1986 року) і бути покриті протягом 18 місяців. Ще одна цікава річ про страхової групи є те, що, найчастіше, вони охоплюють членів групи, незалежно від їх профілю та вже існуючі медичні умови.

Зміни в плані

Ви також повинні знати, чи можете ви змінити ваші плани в галузі охорони здоров’я в майбутньому, якщо виникне така необхідність. Якщо ви вийдете заміж або якщо ваша дружина щойно народила, ви повинні бути в змозі додати ваш чоловік або ваша дитина в якості залежної. Постарайтеся з’ясувати, якщо ви можете перемкнути плани, якщо ваш поточний план не буде відповідати вашим потребам в майбутньому.

відпускаються за рецептом ліків

Крім того, необхідно враховувати, якщо ваш план буде доплати за будь-які рецептом ліків, які ви або ваша сім’я може знадобитися. Більшість планів здоров’я плечі значну частку рецептурних препаратів, якщо препарат придбав включений до їхнього списку рецептів покриті. Для генеричних препаратів, ви можете очікувати, щоб заплатити близько $ 5 – $ 10 в той час як ви можете платити вгору близько $ 25 – $ 50 за наркотики маркою.

додаткові переваги

Постарайтеся з’ясувати, чи дійсно вам потрібно додати інші переваги для Вашого пакета медичного страхування. Ці додаткові переваги можуть включати в себе стоматологічні, бачення і різні методи лікування. При додаванні додаткових послуг, щоб ваш план може здатися, що це гарна ідея, вибрати тільки ті варіанти, які вам дійсно потрібні, як вони складаються в загальну вартість вашого страхового поліса.

Поговоріть із страховим агентом

Приймаючи якийсь час, щоб поспілкуватися з професійними може дати вам більш чітке уявлення про всієї ситуації. Можна детальніше ваші потреби і ваші фінансові діапазоні в той час як агент може придумати політику, яка відповідає вашим вимогам. Але не просто поговорити з одним агентом, поговоріть з кількома і подивитися, хто представляє кращі пропозиції.

Реєстрація в програмі страхування є важливим інвестицій. Ви повинні ретельно розглянути кожен варіант для вас і розрізнити, чи є ця політика відповідає вашим потребам, охоплення та фінансового комфорту. Не погоджуйтеся на дешевий страховий пакет з низьким рівнем пільг і малий охоплення. Ходити по магазинах навколо, ви можете отримати якісну страхову політику, яка дійсно покриває ваші потреби і чудово вписується з вашого гаманця.