як знайти найкраще справу на студента медичного страхування

Як студент коледжу, ви, ймовірно, не багато думав про медичному плані. Будемо сподіватися, що ваші медичні потреби були забезпечені для вашої родини. Як ви стаєте старше, і брати на себе більше відповідальності за себе, ви повинні визнати необхідність медичного плану, як ще один аспект дорослого життя, яка вимагає вдумливого розгляду.

Будучи студентом надає вам безліч варіантів в медичних планів. Ви можете зупинитися на плані ваших батьків, скористайтеся програмою охорони здоров’я кобра, або ви можете заплатити за короткостроковими або довгостроковими покриття самостійно. Бути молодим і здоровим, ви можете відчути, що дешеві медичного страхування студент не є необхідним, але ви не могли бути більш неправильним.

Чому ви повинні інвестувати в медичному страхуванні

Суть в тому, все про здоров’я і гроші. Це може бути легко відхилити можливість встановлення вимоги про медичних послуг, але нещасних випадків і хвороб трапляються. Поїздка у відділення невідкладної допомоги складає в середньому $ 3300. Як студент коледжу з обмеженими ресурсами, це може бути фінансово руйнівними, особливо якщо ваша травма тримає вас від роботи за будь-який період часу. Дешеві медичного страхування може врятувати вас більше, ніж ви думаєте.

Дослідження показали, що ті, хто не медичного плану на 40% більш імовірно, будуть госпіталізовані уникнути умов, ніж ті, хто вклали кошти в дешеві медичного страхування. Причина цього проста. Якщо у вас є медична страховка і звернутися до лікаря регулярно, умови діагностується на ранніх стадіях, і їх легше лікувати. Відкладання лікування навіть самих тривіальних травм або захворювань може бути фатальне рішення.

оцінити вашу медичну варіантів плану

Ваш перший варіант охорони здоров’я, якщо ви у віці від 19 до 25 і вступив до школи, повинен залишитися на медичний план ваших батьків. Важливо, щоб ви і ваші батьки переконайтеся через страхового агента, що ви застраховані. Якщо ви не в школі або, якщо вам більше 25 років, ви, можливо, доведеться використовувати COBRA для підтримки покриття на план ваших батьків. COBRA або консолідованої Омнібус примирення бюджету, може дозволити вам продовжувати отримувати пільги в рамках медичного плану своїх батьків, поки певні умови. В обох цих випадках, дешеві медичного страхування легко.

Багато коледжі та університети пропонують медичне страхування для студентів. Якщо ви не в змозі продовжувати відповідно до плану своїх батьків, це гарне місце для пошуку короткострокового медичного страхування. Багато студентів помилково вважають, що вони будуть автоматично отримувати медичні посібники в рамках групи медичного плану, як тільки вони приєднатися до робочої сили. Навіть якщо медичні пільги пропонуються, вони зазвичай не стають активними, поки ви не працювали протягом певного періоду часу, як правило, 90 днів. Це у ваших інтересах, щоб інвестувати в короткострокові, дешеві медичного страхування, поки не повною мірою охоплені медичним планом в іншому місці.

якнайкраще рішення медичного страхування

Багато незалежні постачальники медичного страхування пропонуємо як короткострокові, так і довгострокові поліси страхування здоров’я. Різні плани мають різні переваги і недоліки, такі як лікарі якої ви можете відвідати, чи дійсно вам потрібно направлення до лікаря-фахівця і суму ваших доплати. Ви можете значно знизити ваші премії, віддавши перевагу високої франшизи. Ви повинні заплатити цю суму до страхових виплат почати. Будьте впевнені, щоб розглянути кілька “що якщо” ситуація для визначення найкращої медичного страхування і франшизи для вашої особистої ситуації.

Якщо ви перебуваєте в стані залишитися на ваших батьків політики чи ні, їх страховий агент може бути величезна кількість інформації, і це нічого не варто ставити питання про ваших варіантів. Будучи не в змозі отримати дешеве страхування здоров’я може коштувати вам набагато більше, ніж гроші.