як знайти кращі ціни на медичне страхування в Орегоні

Медичне страхування була звичайним явищем в Орегоні з кінця Другої світової війни. Протягом багатьох років дешеві медичних страхових премій зробили його легко доступним для більшості компаній пропонувати своїм працівникам безкоштовне або майже безкоштовне медичне страхування.

Часи змінилися. Останні технологічні досягнення в області медицини довели ціни до небес і багато роботодавців тут в Орегоні більше не може дозволити собі забезпечити своїм працівникам безкоштовне медичне обслуговування, багато хто був змушений відмовитися від своїх працівників охорони здоров’я цілком, масштабувати його назад, або вимагають істотного внеску співробітника продовжувати свою медичну страховку.

Це призвело до збільшення числа окремих осіб і сімей, ніж будь-коли намагаються знайти найкращі ціни на медичну страховку тут, в Орегоні.

Якщо ви знаходитесь в цьому човні, або знаєте когось, хто є, ви можете бути спокійні в тому, що ви не зовсім безпорадним перед обличчям гігантської страхової компанії – є речі, які можна зробити, щоб знизити витрати на охорону здоров’я в той же час захищаючи вас сім’ї.

Почніть з покупки для кращі ціни ви можете знайти в Інтернеті. Багато веб-сайти роблять його легким для вас, щоб увійти в охоплення вас і вашої родини потрібно на просту форму, а потім отримати пліч-о-пліч порівняння ціни від декількох постачальників здоров’я на натискання кнопки.

Але перш ніж це зробити, знайдіть час і серйозно розглянути, які типи та суми покриття вашій родині насправді використовує у звичайний рік. Які галузі медичного страхування є найбільш важливим для вас? Які сфери ви ймовірно, найбільше потребують фінансової допомоги з в наступаючому році?

Існує також ще один важке запитання, яке ви повинні задати собі. Що є найбільш гроші, які ви можете встановити в сторону, щоб заплатити за свої власні потреби в галузі охорони здоров’я на майбутній рік? Якщо ви можете чесно сказати, що ви можете виділити $ 1000 або $ 500 або навіть $ 250 за рік, подивитися, якщо це має сенс збільшити франшизу на медичне страхування.

Один з найбільш швидких і простих способів знизити вартість медичного страхування є збільшення вашої франшизи, – іншими словами, збільшити суму, яку ви будете платити з власної кишені, перш ніж ваша страхова компанія починає платити за вашим вимогам охорони здоров’я.

Деякі політики дають вам можливість різних доплат тарифи на різні послуги. Якщо збільшити доплати (сума, яку ви платите щоразу, коли ви отримуєте цю послугу) на послуги, які ви і ваша сім’я зазвичай не користуються великою Ви можете також допомогти знизити вартість вашої страховки.

Очевидно, що якщо ви курите, кинути курити, так як некурці платять значно менше, на медичне страхування. Якщо у вас надмірна вага докладає зусиль, щоб схуднути і прийти в гарну фізичну форму можна також знизити щомісячні витрати на охорону здоров’я.

І, вірите чи ні, зберігаючи свій кредитний рейтинг в хорошій формі, також може вплинути на суму, яку ви платите за медичну страховку з деякими компаніями.

Справа в тому, що ти не безпорадна. Є кроки можна почати, щоб контролювати витрати, які ви і ваша сім’я платити за медичну страховку, що вам потрібно – ключ, щоб грати активну роль у порівнянні політики з низки компаній, поки не знайдете політики і компанія, яка підходить для вас і вашого бюджету.