як знайти кращі сімейні плани стоматологічного страхування

Чи були ви розглядаєте сім’ї план стоматологічного страхування? Якщо так, то ви повинні прочитати наступну статтю. Ми зробили пряме порівняння плани стоматологічного страхування та знижки стоматологічні плани і результати між цими двома, хороші і погані, наведені нижче. Це дозволить вам прийняти обгрунтоване рішення, перш ніж зробити покупку. Читайте далі.

Почнемо з родини стоматологічну страховку. Стоматологічне страхування все ще непогана пропозиція, якщо ви можете отримати його через групу плану, можливо, через вашого роботодавця. Більшість компаній, які пропонують отримати стоматологічне обслуговування дуже розумний тариф групи і передати його співробітникам на ціну, яку вони, як правило, дозволити собі, хоча у них зазвичай є заплатити додатковий за всю свою сім’ю, щоб бути охоплені. Більшість стоматологічних плани сім’ї буде коштувати цілих $ 100,00 на місяць при покупці в приватному порядку.

Як правило, стоматологічні плани страховка не покриє вже існуючих умов. Це означає, що якщо ви або один з членів вашої сім’ї є порожнина, яка, очевидно, не нова, то ви, швидше за все, доведеться платити за це заповнення процедуру з власної кишені. Ви, як правило, мають період очікування протягом як мінімум шести місяців, і протягом двох років, перш ніж план дійсно “вмирає” і забезпечує достатнє охоплення для себе і своєї сім’ї. Більшість стоматологічних страховка покриває більшу частину вашого регулярні огляди ж. Це профілактична охоплення і має сенс для них, щоб заплатити за невелику суму зараз, щоб переконатися, що все гаразд, замість того, щоб піти і проблема платити набагато більшу суму пізніше.

Стоматологічна плани знижки точно, що знижка плану. Вони вперше стала популярною набагато більше десяти сльози тому, а для деяких людей і сімей, було удачею, тому що вони не в змозі дозволити собі традиційні стоматологічні страхових премій, особливо коли вони будуть мати такий тривалий період очікування, перш ніж вони могли б їх попередньо існуючі умови ремонту.

Ось як план стоматологічного знижка працює. Ви платите невелику плату, щомісяця або щорічно, щоб мати або самостійно або всієї вашої сім’ї, охоплюються планом. Після приєднання Вам буде надіслано документи з усіма знижками, що вам доведеться платити за кожну процедуру, виконувану а також список всіх що беруть участь стоматологів в їх мережі, що практика у вашому районі.

Таким чином, що це працює, ви просто призначити зустріч з дантистом, а потім платити їм за пільговою ціною після того, як ця процедура була виконана. Ось і все. Їм платять їх дисконтованих грошових швидкості на стовбур голову, і ви отримаєте істотну економію на ваші стоматологічні роботи, просто ставши членом знижка стоматологічного плану і шляхом оплати готівкою під час Вашого візиту. Існуючі умови прекрасні, немає ніяких обмежень за віком або виключення і немає ніяких рахунків не зроблено.

Вибір дійсно залежить від вас. Ви вірите, що родині стоматологічну страховку це кращий вибір або ж план стоматологічного знижка бути вашим кращим варіантом? Удачи!