як знайти кращу компанію страхування житла в Каліфорнії

Роль страхування житла важливо, тому що ви ніколи не знаєте, коли ваш будинок може бути зруйнований прорвало трубу або пожежа. Страхове покриття, необхідних для забезпечення будинку так само, як це необхідно для транспортних засобів і так само, як страхування автомобіля є кілька установ на вибір. Отже, як ви йти про вибір страхування, який підходить саме вам?

Для того, щоб отримати кращі власники будинку страхування в Каліфорнії, почніть з купівлі його навколо. Ви робите це для всього іншого, чому б вам не знайти найкращі рішення для Вас? Ви можете бути шоковані, виявивши, що цитати з різних компаній можуть відрізнятися цілих $ 1000. Інтернет зробив це дуже легко перевірити, із страхових компаній в Інтернеті, і багато з них пропонують безкоштовні онлайн котирування. Це робить перехресне порівняння легко і впевнено.

Як і інші види страхування є деякі досить стандартні умови, які ви можете очікувати побачити в усіх напрямках. Наприклад, домовласник буде перебувати під договір зі страховою компанією на певний період часу і не потрібно платити щомісячну суму внесків до закінчення терміну. Власник будинку зможе обрати політику, яка відповідає його потребам з різних варіантів, які приймають різні форми, такі як основні, широкі, спеціальних і оренда страхування. Хоча, може бути багато стандартних фетиш, який ви бачите в страхові поліси, це завжди корисно уважно прочитайте дрібний шрифт.

Страхування у вашому будинку тільки у вас є захист від стихійних лих, таких як повені, циклони та землетруси. Ви можете думати, “але, як часто це буває?” Ну, я не знаю, як ви, але я бачив кілька землетрусів у Каліфорнії протягом багатьох років. Ви також застраховані від ушкоджень у ваш будинок, викликані падінням дерев, гуркіт машин, шалений сільськогосподарських тварин, посадки літаків на ваш будинок, землетрусу, блискавки і вибухи. Структуру вашого будинку добре застраховані від вандалів або шкідливих атак людьми, хоча ви хотіли б думати, що would’t буде необхідно, але ми говоримо про страхування.

Деякі типи покриття є трохи більш спеціалізовані і часто пов’язані або потрібних для певних областей. Страхування від повеней та страхування від осідання або зсуви які здатні спустошувати будинку є прикладами таких типів покриття. Ваш страховик хочу знати, якщо ваш будинок знаходиться в області, схильної до цих видів ризиків, і якщо ви, то це буде відображено в більш високі премії.

Очевидний виграш мають страховий тому, що ви можете зробити заявку на ремонт або реконструкцію вашого майна, якщо воно пошкоджено або, отже, непридатний для житла.

Коли справа доходить до виплати премій, деякі люди хотіли б збільшити суму своїх франшизи, щоб допомогти знизити щомісячний платіж. Франшиза суму, яка виплачується заздалегідь, до політики може стати ефективним. Це особисті переваги, ви повинні просто зважити всі плюси і мінуси, які мають більш високу франшизу.

Одна річ, яку кожна людина повинна скористатися поєднує ваше покриття. Якщо у вас є власність, що ви страхуванні швидше за все, у вас є автомобіль. Найчастіше, страхування Вашого будинку і автомобіля під тим же компанія дійсно може знизити загальні премій. Будь-який поважаючий себе страхова компанія допоможе зробити вам про мульти-знижка вигоди.

Купони можуть прийти в різних формах, це завжди добре, щоб запитати про знижки, тому що ви ніколи не знаєте, що ви можете втратити. Ваша премія може бути відкинутий з тих причин, що адекватне надзвичайних ситуацій, безпеки та систем безпеки, таких як охоронна сигналізація, пожежна сигналізація, охоронного освітлення, систем пожежогасіння та Ригельні замки. Деякі страхові компанії також мають спеціальні знижки для пенсіонерів, ветеранів та хороших студентів. На відміну від більшості моїх друзів, я повинен був заплатити мою власну страховку в середній школі так, щоб була величезна перевага для мене.

Нарешті, завжди перевірити репутацію страхової компанії з Каліфорнійського Державного департаменту страхування. Це може дати вам уявлення про те, чи є компанія, що ви зацікавлені в отриманні від політики насправді виконує свої зобов’язання з виплати претензій. Це важливо, якщо агентство має репутацію не платить претензій чи вимог боротьби – триматися подалі!