як знайти кращий комерційний страховий поліс вантажівки

Щороку, експлуатуюча і володіє флотом водіїв вантажівок надається можливість переглянути свою нинішню політику страхування. Комерційне страхування вантажівки може бути ризикованим бізнесом, і водії вантажівок повинні мати можливість переміщатися дрібний шрифт, щоб переконатися, що вони належним чином закриті. Хоча якість страхового продукту важливо, страхова галузь є досить конкурентоспроможним і дає споживачеві можливість, щоб навколо магазину за хорошу ціну. Так як же визначити кращих комерційної політики вантажівку? Ось 5 порад, які допоможуть розпочати пошуки.

1. Від чого залежить вартість поліса?
Є безліч змінних, які визначають вартість політики. Найбільш поширені фактори включають вік, тип транспортного засобу, зміст навантажень і багаторічного досвіду. Деякі змінні можна управляти в той час як інші не можуть. Найкраща порада для драйвера на будь страховий поліс, щоб зберегти хорошу репутацію, уникаючи переміщення порушення та інші покарання.

2. Читайте дрібний шрифт (або кваліфікованим фахівцем перегляньте його для вас).
Хоча ви можете відчувати, що ви порівнюєте “яблука з яблуками”, комерційного страхування вантажівки не схожа на стандартну політику для автомобіля. З більше відповідальності, як і незвично перевезення більш важких вантажів або при перетині кордону штатів, важливо, щоб точно дізнатися, що кожен поліс покриває. Зокрема, вкрай важливо, щоб переконатися, що політика відповідає вашим конкретним потребам, багато політиків, особливо від страхових компаній, які не спеціалізуються на вантажівку страхування, не може бути достатньо конкретним, щоб ваші конкретних програм водіння. Зрештою, ви не хочете бути поміщені в ситуацію, коли ви дізнаєтеся, що ваша політика не буде охоплювати вас після інциденту.

3. Навчати себе.
Ваша політика може включати в покриттях, таких як громадянська відповідальність, зміст покриття, злочинність охоплення, незастрахованих автомобілістів, дохід від підприємницької діяльності, додаткові витрати, плаваючі інструмент та багато іншого. Не думайте, що ви знаєте, що кожен термін означає тільки по її назві. Дослідження технічного жаргону, щоб забезпечити Вам увійти в “страхування покупки” подорож, як освічених споживачів.

4. Інтерв’ю вашим провайдером.
На відміну від традиційної політики автомобіля, де це набагато легше порівнювати “яблука з яблуками”, водії вантажівок повинні зробити свою домашню роботу і дізнатися про їх страхової компанії. Оскільки комерційні вантажівки перевозять більше відповідальності, ніж автомобілі, докладні пояснення покриттів є абсолютно необхідними. Переконайтеся, що дослідження компанії забезпечити, що вона має правильне “резерви”, яке гроші, призначені для збільшення претензій. Дізнайтеся про послужний список компанії оплати претензій, розмовляти з іншими і аналіз даних з професійних дослідницьких організацій. Всі ці заходи можуть дати Вам душевний спокій, що ваша страхова компанія буде там, коли ви в них потребує.

5. Запит кілька цитат.
Як тільки ви визначити потреби вашої політики, запит котирування з декількох страхових компаній, щоб побачити, хто може дати вам найкраще ціну. Як зазначено вище, хоча вартість є важливим, переконатися, що якість політика не девальвувала тільки для досягнення певною ціною. Крім того, настійно рекомендується запросити цитати з компаній, що спеціалізуються на комерційному страхуванні вантажівку.

Вибір кращого комерційного страхування вантажівки часто може призвести водіїв вантажівок по дорозі безладу і невизначеності. Вивчення основ політики вантажівка страхування, проведення деяких досліджень, розробки конкретних потреб потенційного політики і по магазинах навколо для цитати можуть допомогти водіям вантажівок досягнення краще за свої гроші. П’ять порад пояснити в цій статті надаються, щоб допомогти власникам-операторам і власникам автопарків починаються їх прагненні до їх наступної страховий поліс вантажівки.